Respawn.pl

Podwójna porażka los kogutos i wygrana Anonymo w środę

Autor: Krzysztof Sarna

Środowe spotkania polskich drużyn na międzynarodowej arenie za nami. Trudno jednak mówić o ich dobrym rozwiązaniu. los kogutos przegrało swoje obydwa spotkania. Honor biało-czerwonego sztandaru uratowało Anonymo Esports, które odniosło zwycięstwo. 

Dwie porażki los kogutos w środę

“Koguty” w środę rozegrały dwa spotkania i oba przegrały. Nagrodzić lk można tylko za jedno z nich, pierwsze przeciwko Bad News Eagles w ramach CCT East Europe Series 2. Polacy zostawili swoje serce na serwerze, ulegając 1:2. Karol “Enzo” Lasota i jego koledzy przegrali na Mirage’u do dwunastu, ale na wybranym przez siebie Vertigo zrewanżowali się tym samym wynikiem. Najciekawiej było na Ancient, gdzie dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę. I to właśnie za ten plan należą się największe brawa dla ekipy znad Wisły, ponieważ BNE wygrywało już 15:11, a los kogutos doprowadziło jeszcze do dogrywki. W niej jednak nie znalazło już sposobu na ogranie przeciwnika. Tym samym kończcy się przygoda lk w CCT East Europe Series 2. Bad News Eagles zagra w ćwierćfinale z wygranym meczu 00NATION kontra Sprout.

CZYTAJ TAKŻE: TO SIĘ DZIEJE! PREMIERA CS2 I KONKRETNY TRAILER

BIG Academy zdominowało “Koguty” w ćwierćfinale górnej drabinki 46. sezonu ESEA Advanced. Młodzi adepci esportu z Niemiec triumfowali na Mirage’u oraz Anubisie kolejno do czterech i pięciu. Dla Polaków to jednak nie koniec zmagań, ponieważ spadli oni do dolnej drabinki, gdzie w drugiej rundzie zmierzą się z Nexus.

Anonymo Esports natomiast pokonało sYnck 2:0 i awansowało do wspomnianej drugiej rundy dolnej drabinki 46. odsłony ESEA Advanced. “Anonimowi” rozegrali solidne zawody przeciwko Estończykom, wygrywając z nimi Overpassa do dziesięciu, a Inferno do jedenastu. W kolejny meczu zagrają z 9 Pandas.

Środowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco: 

los kogutos 1:2 Bad News Eagles – Mirage 12:16, Vertigo 16:12, Ancient 17:19

los kogutos 0:2 BIG Academy – Mirage 4:16, Anubis 5:16

Anonymo Esports 2:0 sYnck – Overpass 16:10, Inferno 16:11