Respawn.pl

Podwójny mecz ThunderFlash i Pompa Teamu w piątek

Autor: Krzysztof Sarna

W ostatnich dniach ręce pełne roboty mają zawodnicy Pompa Teamu oraz ThunderFlash. Nie inaczej będzie dziś. Żeby było ciekawiej, w piątek dojdzie do czterech spotkań polskich ekip na arenie międzynarodowej, ale występować będą właśnie tylko te dwie. To za sprawą podwójnych meczów. 

W piątek ThunderFlash i Pompa Team razy dwa

Piątkowe podboje Polaków rozpoczną się o godzinie 10:00. Wówczas to reprezentanci Pompy spotkają się z Zero Tenacity w półfinale dolnej drabinki piątego sezonu European Pro League 2nd Division. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera spadli do drabinki przegranych po wczorajszej porażce w polskich derbach z Singularity. Dzisiejsze starcie jest bardzo ważne, ponieważ ewentualna porażka oznaczać będzie odpadnięcie z turnieju. Tak zresztą będzie już z każdym kolejnym, potencjalnym pojedynkiem aż do finału. Żeby było jeszcze ciekawiej, formacja z Polski rozegra drugie spotkanie o godzinie 19:00 w CCT North Europe Series 7. W meczu ekip z bilansem 1-1 Pompa Team zagra ponownie z Zero Tenacity.

Z kolei o godzinie 10:30 ThunderFlash zagra w 1/8 finału CCT East Europe Series 1. Przeciwnikiem Polaków będzie Monte, tak więc po drugiej stronie serwera ujrzymy polski akcent w postaci Szymona “kRaSnaLa” Mrozka. Nie ma się co specjalnie kryć, że zapowiada się na bardzo trudną przeprawę dla TF. Wygrany tego starcia zmierzy się w ćwierćfinale ze zwycięzcą pojedynku Fake Natty vs. ex-Viperio. 

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany! Streamerzy Twitch mogą blokować użytkownikom oglądanie transmisji

ThunderFlash będzie także bojować w CCT North Europe Series 7. Po dwóch spotkaniach Kamil “Klameczka” Mętel i jego koledzy posiadają bilans 1-1. Już dziś można zdecydowanie zbliżyć się do fazy play-off. Trzeba będzie wygrać jednak z SINNERS, a jest to przecież 35. siła globu. Raz jeszcze Polakom przyjdzie w piątek mierzyć się przeciwko o wiele lepiej sklasyfikowanej formacji. 

Harmonogram piątkowych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

10:00 | Pompa Team vs. Zero Tenacity – BO3 [Transmisja]

10:30 | ThunderFlash vs. Monte – BO3 [Transmisja]

16:00 | ThunderFlash vs. SINNERS – BO3 [Transmisja]

19:00 | Pompa Team vs. Zero Tenacity – BO3 [Transmisja]