Respawn.pl

Polki mistrzyniami turnieju CSGO IESF World Esports Championship 2022!

Autor: Michał Maćkowski
CSGO

Co za weekend wykonaniu Polek w CSGO! NAVI Javelins zdobyło tutaj podczas IESF World Esports Championship 2022 na Bali, pokonując w wielkim finale zespół z Argentyny. 

Wielki sukces Polek reprezentujących barwy NAVI Javelins w CSGO! Po szybkim awansie do finału rozgrywek, ostatecznie nasze reprezentantki triumfowały podczas turnieju IESF World Esports Championship 2022.

Polki mistrzyniami turnieju CSGO!

Czyżby największy sukces polskiego CSGO w tym roku już znamy? NAVI Javelins fantastycznie spisało się na IESF World Esports Championship 2022, czyli nieoficjalnych mistrzostwach świata w CSGO. Polki po szybkim awansie do wielkiego finału nie spoczęły na laurach i w wielkim finale przejechały się po rywalkach z Argentyny. Najpierw nasz rodzimy zespół oddał zaledwie sześć rund na Mirage, aby na Ancient dokończyć spotkanie i oddać osiem punkt. Łącznie reprezentantki Argentyny zgarnęły tylko czternaście rund, ustępując pierwszego miejsca NAVI Javelins.

NAVI Javelins vs Argentyna – 2:0

  • Mirage – 16:6
  • Ancient – 16:8

Za zwycięstwo w turnieju IESF World Esports Championship 2022 Polski zgarnęły 20 000$. Trzecie miejsce ostatecznie przypadło ekipie z Indonezji, a ostatnia lokata reprezentantkom Namibii.