Respawn.pl

Polska – Niemcy z Izakiem w TVP

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już dziś reprezentacja Polski w piłkę nożną podejmie walkę o pierwsze miejsce w grupie C na Euro 2016 we Francji. Po pierwszej wygranej z Irlandią Północną, naszym przeciwnikiem będą Niemcy. To wydarzenie specjalnie dla Was skomentuje Piotr “Izak” Skowyrski.

Mecze biało – czerwonych zawsze dostarczają kibicom wielu emocji, lecz dziś przeciwnik jest szczególny. O godzinie 21:00 podopieczni Adama Nawałki na Stade de France, głównej arenie ME w walce o awans do fazy pucharowej turnieju, podejmą mistrzów świata – Niemców.

Gdzie oglądać?

Tak jak i przy wcześniejszych meczach Polaków tak i teraz macie możliwość obejrzenia transmisji z komentarzem Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz Macieja Iwańskiego za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl w TYM miejscu. Oprócz “alternatywnego” komentarza będzie również dostępny “klasyczny”, ten sam co w transmijsi telewizyjnej w TVP 1,  w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Andrzeja Juskowiaka. W Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport 2 komentują dla Was Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 21:00.

Jak oglądać stream zagranicą?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym filmiku 🙂

Stream spotkania na TVP Sport
Stream z “dziupli komentatorskiej” na YT

 

Zobaczcie wróżbę Izaka i Maćka Iwańskiego przed meczem Polska – Niemcy!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=te1ZmgVsKpo]