Respawn.pl

Pompa Team oparta na Snaxie? Znamy potencjalny skład!

Autor: Krzysztof Sarna

Zagadnienie powrotu Pompa Teamu na scenę po długiej, ale to naprawdę długiej przerwie wraca jak bumerang. Sezon startuje. Ba! Wystartował, ale nadal niewiele wiadomo oficjalnie, jeśli chodzi o ów kontynuację tego projektu. Nie brakuje jednak plotek i tym razem wydaje się, że jest już bliżej, aniżeli dalej, a skład ma zostać oparty na polskim tercecie, w skład którego ma wchodzić Janusz “Snax” Pogorzelski.

Pompa ze Snaxem i międzynarodowym składem? To możliwe!

Kto śledzi rodzimą scenę Counter-Strike’a: Global Offensive ten doskonale zdaje sobie sprawę, że Pompa Team miała przejąć skład Let Us Cook. Czas jednak mija, a w praktyce cisza. Jeśli jednak chodzi o LUC, to wydarzeń nie można odmówić, ponieważ w minioną środę i czwartek odeszła dwójka graczy: Alexandru “s0und” Ștefan oraz Stefffen “SLY” Amundsen. To zatem oznacza, że na pokładzie pozostał już tylko Snax wraz z Deyvidem “ha4n’em” Benchevem i Raulem “Blytzem” Gligorem. To właśnie ta trójka według doniesień Newsów z polskiej sceny CS:GO ma tworzyć skład Pompy. 


Dwa kolejne miejsca mają zostać objęte przez Piotra “morelza” Taterkę i Patryka “Demho” Tomaszewskiego. Tak więc organizacja ma się opierać na polskim tercecie. Co ciekawe, dzisiaj Leaki polskiego podwórka cs:go również zakomunikowały, że to właśnie wyżej wymieniona dwójka ma dołączyć do zestawienia. W środowisku także mówi się o tym, że sponsor chciał, aby roster miał polski rdzeń. To z kolei tłumaczyłoby angaż Taterki i Tomaszewskiego. Pieczę nad zawodnikami miałby z kolei sprawować dobrze znany polskiej scenie CS:GO – Adrian “imd” Pieper.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Wedle plotek skład Pompa Teamu ma prezentować się następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Patryk “Demho” Tomaszewski
  • Deyvid “h4rn” Benchev
  • Raul “Blytz” Gligor
  • Adrian “imd” Pieper – trener