Respawn.pl

ponczek zostanie analitykiem 9INE?

Autor: Krzysztof Sarna

Przed 9INE bardzo wymagający i pracowity okres. Polski zespół ma już dokładnie rozplanowany harmonogram. Dziewiętnasta siła świata w najbliższym czasie będzie rywalizować na największych wydarzeniach CS:GO, rywalizując przy tym z istną śmietanką tej gry. Bez wątpienia przyda się para oczu, która będzie patrzeć z boku i analizować poczynania Rodzimej piątki. Według plotek analitykiem 9INE ma zostać Patryk “ponczek” Wites.

ponczek będzie analizował poczynania 9INE?

9INE w ciągu ostatnich miesięcy dało i zasadniczo stało się nadzieją polskich kibiców na lepsze jutro w Counter-Strike’u: Global Offensive. Podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego dostali się na BLAST.tv Majora w Paryżu i mimo szybkiego pożegnania się z zawodami nadal liczą się w walce o najwyższe cele. Potwierdza to nie tylko 19. lokata w światowym rankingu HLTV, ale rozpiska tejże formacji na nadchodzący okres. Wystarczy tylko wymienić: faza Play-In IEM Cologne, Gamers8, Hussar Cup, 18. sezon ESL Pro League, a także 46. odsłona ESL Challenger League. Warto od razu dodać, że na Gamers8 Krzysztof “Goofy” Górski i jego koledzy nie dostali zaproszenia, a wywalczyli miejsce w zamkniętych kwalifikacjach, pokonując w finale SAW.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Jak podają Newsy z polskiej sceny CS:GO, Wites ma się stać analitykiem 9INE. Wydaje się, że dołączenie ponczka byłoby strzałem w dziesiątkę, ponieważ ten miał już okazję współpracować m.in. z Wiktorem “mynio” Krókiem, Goofym oraz Olkiem “hadesem” Miśkiewiczem podczas wspólnej gry w Wiśle Kraków. Panowie bardzo dobrze się znają i ewentualny angaż mógłby dodać drużynie kolejny impuls. Oczywiście na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać. Niemniej jednak już teraz wywołuje ona niemałą ekscytację.