Respawn.pl

Pora dokończyć rozgrywki grupy B BLAST Premier Fall Groups

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj poznamy drugą drużynę z grupy B turnieju BLAST Premier Fall Groups, która awansuje do imprezy z serii Fall Final. A tą będzie G2 Esports albo BIG. 

Wczoraj tak naprawdę dowiedzieliśmy się najwięcej, jeśli chodzi o zbiór B BLAST Premier Fall Groups. Z turnieju odpadło MIBR, a awans zapewniło sobie Ninjas in Pyjamas. Do wszystkiego brakuje nam jeszcze jednej informacji, a więc drugiej najlepszej ekipy. Pora zatem na dwa starcia, z czego tym najważniejszym będzie to pomiędzy G2 Esports a BIG.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16:30. Francusko-bałkański kolektyw dobrze rozpoczął imprezę, bo najpierw wygrał MIBR-em, ale dokładnie wczoraj uległ NiP-owi, przez co spadł do finału dolnej drabinki. Natomiast organizacja wywodząca się zza naszej zachodniej granicy była na wylocie po tym, jak uznała wyższość Ninjas in Pyjamas, ale w starciu o życie pokonała MIBR. I mimo że wygrany tego meczu zamelduje się w finale grupy B, tak wydaje się, że o wiele cenniejszy będzie awans do BLAST Premier Fall Final. Kiedy zespoły te ostatni raz się mierzyły, a miało to miejsce 9 lipca, wówczas lepsze okazało się G2, które wygrało 2:1 na IEM Cologne.

Na jednym starciu dziś nie poprzestaniemy, no bo przecież o godzinie 20:30 dojdzie do wielkiego finału. A w nim czeka już Ninjas in Pyjamas, które górowało nad BIG i G2 Esports.

Harmonogram środowych spotkań BLAST Premier Fall Groups prezentuje się następująco:

16:30 | G2 Esports vs. BIG – BO3 [Transmisja]

20:30 | Ninjas in Pyjamas vs. zwycięzca meczu G2 Esports vs. BIG – BO3 [Transmisja]