Respawn.pl

Strona główna » Potężne zmiany w x-kom AGO nadchodzą? Poznaliśmy potencjalny nowy zespół Jastrzębi!

Potężne zmiany w x-kom AGO nadchodzą? Poznaliśmy potencjalny nowy zespół Jastrzębi!

Autor: Michał Maćkowski
AGO

Szufla na polskiej scenie CS:GO cały czas trwa i już doczekaliśmy się pierwszych przecieków. Jak poinformowało polish leaks w x-kom AGO dojdzie do sporych zmian, przez co w składzie nie zobaczymy już m.in. Dominika “Grubego” Świderskiego.

Przerwa od rozgrywek w CS:GO i wiele niepewności. Tak aktualnie w skrócie wygląda scena CS:GO, która na ten moment zamarła. Gracze odpoczywają, a organizacje szykują poważne zmiany, które bacznie śledzimy w Polsce. Pierwsze przecieki od polish leaks już rozgrzały polską scenę, bowiem x-kom AGO szykuje naprawdę spore zmiany.

Rok 2020 dla x-kom AGO nie był najgorszy, jednak zmiany, jakie dotknęły drużynę po ESL Pro League nie wyszły nikomu na dobre. Zespół szlajał się po rozgrywkach, nie pokazując naprawdę niczego dobrego. To spowodowało, że w nowy rok organizacja wejdzie z dużą dawką świeżości, bowiem w składzie Jastrzębi mamy zobaczyć aż trzech nowych, starych graczy.

Jeżeli wszystkie plotki od polish leaks się potwierdzą to w składzie x-kom AGO nie zobaczymy już: Eryk “lemana” Kocęby, Brajana “DGL” Lemechy, Patryka “Sidneya” Korabe oraz co najdziwniejsze Dominika “Grubego” Świderskiego, który z organizacją związany jest od 2019 roku i cały czas był nierozłącznym filarem drużyny z Damianem “Furlanem” Kisłowskim. Organizacja, jak wiemy często, rotowała składem, przez co ciężko określić jest, jaka były ich aktualna piątka.

Zatem, kto ma załatać potężne dziury w składzie x-kom AGO? Na powrót na stare śmieci według plotek zdecydował się Michał “Snatchie” Rudzki, któremu kilka dni temu zakończył się kontrakt ze Sprout. Oprócz tego w składzie mamy zobaczyć Karola “rallena” Rodowicza oraz Pawła “retza” Jańczaka, który na to wygląda pożegna się z Illuminar! To oznacza, że w IHG również dojdzie co najmniej do jednej zmiany! Wszystko zaczyna naprawdę nabierać rumieńców.

Jeżeli wszystkie plotki się potwierdzą, to skład x-kom AGO będzie wyglądał następująco:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Maciej “f1ku” Miklas
  • Michał “Snatchie” Rudzki
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Paweł “reatz” Jańczak