Respawn.pl

Powódź nawiedziła Inferno w CS:GO – ciekawy pomysł jednego z graczy

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

CS:GO to gra uwielbiana i znienawidzona przez wielu, jednak nadal cieszy się dużą popularnością. Mimo, że w grze ciężko doszukiwać się spektakularnych zmian, to społeczność nie daje za wygraną i prezentuje ciekawe proporcje, jak losowe wydarzenia na mapie. 

CS:GO to gra, w której niezbyt wiele się zmienia. Od czasu do czasu Valve wprowadzi nową skrzynkę lub zmieni mapę w puli turniejowej. Niestety ciężko tutaj o nowe tryby, mimo że społeczność jest mocno kreatywna. Tym razem ciekawą rzecz zaprezentował jeden z użytkowników Reddita

Przeczytaj więcej -Jaka jest szansa na zdobycie noża ze skrzynki CS:GO?

Inferno nawiedziła powódź 

Użytkownik Reddita posługujący się nazwą zonny2k17 zaprezentował ciekawą rzecz, której bardzo prawdopodobne nie doczekamy w CS:GO. Gracz zaprezentował powódź, która nawiedziła jedną z popularniejszych map w grze – Inferno. Na materiale udostępnionym przez twórcę widzimy jak woda lecąca z mida i banana zalewa mapę i po drodze zabija jednego z graczy. Sam materiał spodobał się społeczności.

Nowy tryb w CS:GO?

Na ciekawy pomysł wpadła społeczność, która pomyślała o wprowadzeniu nowego trybu, w którym mogłyby dziać się różne losowe zdarzenie, właśnie jak powódź, trzęsienie ziemi czy pożar, które utrudniałyby grę. Oczywiście jest to wyłącznie pomysł i mógłby zostać wprowadzony wraz z nowym trybem.