Respawn.pl

Poznajcie Orgles5

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po dwóch miesiącach solidnych treningów, składająca się z pięciu Brytyjczyków, którym przewodzi doświadczony Sam “RattlesnK” Gawn, ekipa, zwana odtąd Orgles5, zaprezentowała się światowej scenie sportów elektronicznych, tym samym oficjalnie stając się jej częścią.

Wracającego po długiej, bo trwającej od grudnia absencji 27-latka wspierać będą w wirtualnej rozgrywce dwaj jego koledzy z czasów zespołu mousesports na platformie Counter-Strike: Source, tj. Pete “pt” Wright i Daniel “RE1EASE” Mullan, jak również Thomas “beta” Hanna, były zawodnik London Mint, także wychowany na CSS oraz reprezentujący wraz z RattlesnK’iem – jeszcze przed rozpadem organizacji – barwy EZSkins.com Reece “Puls3” Marrs, uważany za jednego z lepiej zapowiadających się graczy brytyjskiego pochodzenia.

Fragment wypowiedzi Marrsa:
“Wiemy, na co nas stać, a jednocześnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielką drogę musimy przebyć, by znaleźć się tam, gdzie chcemy. Mamy świadomość, czego wymaga osiąganie sukcesów, a tych jesteśmy głodni. Z pewnością nie brakuje nam motywacji, by je osiągać. W ramach testu weźmiemy udział w ESEA Premier i EMS. Chcemy zobaczyć, na czym stoimy. Obecnie poszukujemy organizacji. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z naszym trenerem.”

Orgles5.csgo:
[flag gb]Sam “RattlesnK” Gawn[/flag][flag gb]Pete “pt” Wright[/flag][flag gb]Daniel “RE1EASE” Mullan[/flag] [flag gb]Thomas “beta” Hanna[/flag][flag gb]Reece “Puls3” Marrs[/flag][flag gb]Ian “Immi” Harding (trener)[/flag]

Pierwszymi przeciwnikami Sama i spółki w ramach ESEA będą chłopaki z Arcade, finaliści pierwszych kwalifikacji do DreamHack Summer 2016.