Respawn.pl

Strona główna » Poznaliśmy datę, miejsce i pełną kartę walk FAME MMA 15

Poznaliśmy datę, miejsce i pełną kartę walk FAME MMA 15

Autor: Krzysztof Sarna

I konferencja przed galą FAME MMA 15 za nami! Zgodnie z oczekiwaniami dowiedzieliśmy się gdzie oraz dokładnie, kiedy odbędzie się “piętnastka”. Ponadto poznaliśmy pełną kartę walk, w której doszło jeszcze do paru niespodzianek. Sprawdźcie więc podsumowanie pierwszej “pogadanki”!

Do gali FAME MMA 15 pozostało nieco ponad miesiąc. Na wydarzeniu ujrzymy łącznie dziewięć pojedynków, aczkolwiek nie zabraknie ciekawych, pasjonujących formuł pojedynków. Pojawi się sporo debiutantów w klatce “Fejmu”, bo aż ośmiu. Przejdźmy jednak do szczegółów!

Gdzie i kiedy gala FAME MMA 15?

Wielu spekulowało i spodziewało się, że “piętnastka” odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jednakże na to musimy jeszcze poczekać, bowiem FAME 15 odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi, o czym także informowaliśmy we wczorajszej zapowiedzi konferencji. W plotkach pojawiał się właśnie Narodowy bądź arena w Łodzi. Jest to jednocześnie powrót po ponad trzech latach, ponieważ po raz ostatni “Fejm” miał do czynienia z tym obiektem 30 marca 2019 roku, kiedy zorganizowano trzecią edycję. 

CZYTAJ TAKŻE: Holak nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut już 17 września

Co do daty, to jest to 26 sierpnia, a więc jest to naprawdę spora zmiana, ponieważ gala “Fejmu” po raz pierwszy w historii odbędzie się w piątek, a nie jak to zawsze było – w sobotę. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie na platformie ebilet. Dostaniecie się do niej, klikając tutaj.

Znamy wszystkich zawodników!

Wczorajsza “konfa” wiązała się również z ujawnieniem pełnej karty walk. Dowiedzieliśmy się kto jest przeciwnikiem Marcina “Xayoo” Majkuta, a mowa tu o Mikołaju “Konopskyym” Tylko. Ponadto oponentem Rafała “Takefuna” Górniaka jest Filip Zabielski. Oba te zestawienia stoczone zostaną w formule K1. 

CZYTAJ TAKŻE: Rusza drugi sezon rozgrywek VALORANT w arrMY!

W Łodzi dojdzie także do pojedynku dwóch na dwóch. Na zasadach MMA w klatce ujrzymy duet Jamela i Jamila Neffati, którzy skrzyżują rękawice wraz z Radosławem “Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem.  

Pełna karta walk gali FAME MMA 15 prezentuje się następująco:

  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Aniela “Lil Masti” Bogusz – walka o pas królowej freak fights
  • Mateusz “Muran” Murański vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula – mma
  • Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Jacek “Muran” Murański – klatka rzymska, dozwolone łokcie
  • Mariusz “Sarius” Golling vs. Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Boks
  • Marcin Dubiel vs. Kacper “Crusher” Błoński – klatka rzymska, no time limit, MMA
  • Marcin “Xayoo” Majkut vs. Mikołaj “Konopskyy” Tylko – K1 
  • Franciszek “Franio” Rusiecki vs. Jakub “Paramxil” Frączek – K1
  • Rafał “Takefun” Górniak vs. Filip Zabielski – K1
  • Jamel & Jamil Neffati vs. Radosław “Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – 2 na 2 w MMA