Respawn.pl

Poznaliśmy logo nowej wersji Counter-Strike?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

CS:GO ponownie wykonało ciekawy ruch na Twitterze. Tym razem oficjalne konto rozgrzało do czerwoności całą społeczność gry, bowiem nowy banner bardzo możliwe, że ukazuje logo najnowszej wersji Counter-Strike. 

Już niedługo powinniśmy otrzymać długo wyczekiwane zmiany. Nie wiemy na ten moment, czy CS:GO otrzyma ważną aktualizację z Source 2, czy Valve zdecydowało się stworzyć nową wersję Counter-Strike. Wiele na to wskazuje, że już niedługo otrzymamy właśnie odświeżoną wersję gry.

Nowy banner pokazuje nowe logo Counter-Strike? 

Cała społeczność wyczekuje nowej aktualizacji, która zmieni serię Counter-Strike na zawsze. To jednak najnowszy ruch ze strony oficjalnego profilu CS:GO na Twitterze zaskoczył graczy, bowiem doczekaliśmy się ponownie zmiany banneru. Bardzo możliwe, że najnowszy banner zwiastuje logo nowej wersji Counter-Strike, która najprawdopodobniej w przyszłości zastąpi CS:GO.

1500x500 2 Ostatnie ruchy mówią jedno! CS2 coraz bliżej

Na ten moment nadal nie wiemy, czy CS:GO otrzyma nową aktualizację, czy Valve zdecyduję się na wypuszczenie nowej wersji gry. Ostatnie ruchy zdecydowanie bardziej mówią o wypuszczeniu Counter-Strike 2, o czym świadczy nie tylko ten banner, ale także zarejestrowane znaki towarowe przez producenta gry. 

Według najnowszych plotek, nowa wersja CS’a oparta będzie na silniku Source 2 i może ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym tygodniu. Możliwe także, że aktualnie znany nam CS:GO przejdzie szerokie zmiany, które pewnością na początku będzie można testować w wersji beta. Jednak jedno jest pewne – najnowsza aktualizacja, nad którą pracuje Valve, zmieni  najpopularniejszego FPS’a na zawsze.