Respawn.pl

Poznaliśmy trzecią mapę w becie Counter-Strike 2?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Wciąż nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery Counter-Strike 2, jednak Valve w plikach dodało materiały, sugerujące jaką trzecią mapę gracze posiadający dostęp do bety będę mogli testować. 

Counter-Strike 2 swoją premierę ma mieć już w najbliższe wakacje, jednak dokładnej daty nie znamy. Valve jest oszczędne w słowach i woli skupić się nad wprowadzeniem poprawek do rozgrywki. To jednak Gabe Follower, znany w społeczności twórca treści znalazł pliki, które sugerują, jaką trzecią mapę gracze dostaną do testów.

Nuke trzecią mapą w Counter-Strike 2?

Był Dust2, jest Mirage i będzie Nuke. Tak bowiem sugerują pliki, jakie odnalazł Gabe Follower, znany rosyjski dataminer. W plikach Valve umieściło bowiem możliwość wyboru tła w menu głównym właśnie dla Nuke, co sugeruje, że to właśnie ta mapa będzie oficjalnie trzecią dodaną planszą do Counter-Strike 2. Na ten moment nie wiemy jednak, czy Nuke zastąpi Mirage, czy może deweloperzy zdecydują się na rozszerzenie puli map w becie.

Przeczytaj więcej – Counter-Strike 2 z opóźnioną premierą? 

Gabe Follower połączył także informacje z plików gry z zapowiedzią Counter-Strike 2 i wygląda na to, że Nuke będzie trzecią mapą, która otrzyma istotne poprawki, a następnie Valve umożliwi grę na większej ilości map, w tym Italy czy Overpass.

Poprawki, poprawki i jeszcze raz poprawki dla CS2

Aktualnie Valve skupia się na poprawie wydajności gry i naprawie błędów, jakie gracze posiadający dostęp do bety wykrywają. Niestety producent nie udziela większej ilości informacji i nie wiemy do tej pory, czy CS 2 faktycznie otrzyma swoją premierę w najbliższe wakacje.

WSZYSTKIE INFORMACJIE O COUNTER-STRIKE 2