Respawn.pl

Poznaliśmy wszystkie karty! ESC kompletuje skład

Autor: Marcin Kapusta

ESC Gaming ujawniło wszystkie karty, dotyczące nowej dywizji CS:GO. U boku zasłużonych weteranów zagrają szerzej nieznani młodzi adepci z Ukrainy!

Niemiecka organizacja ESC Gaming zakończyła kompletowanie nowego składu CS:GO. Budowa rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku od zakontraktowania legendarnego snajpera Jegora “markeloffa” Markelowa jako twórcę treści. Później angaż otrzymali dwaj uznani zawodnicy znad Dniepru, mianowicie Ioann “Edward” Sukchariew oraz Władysław “bondik” Nechyporchuk. U boku weteranów zagrają Maksym “MUV” Ulyanchenko, Danił “t3ns1on” Kashura oraz Ołeksandr “Smash” Turchyn. Z kolei pieczę nad kolektywem sprawować będzie Ołeksandr “Shara” Hordjejew.

Pamiętam legendarne ESC Gaming za czasów CS-a 1.6, więc jestem bardzo dumny z faktu, że otrzymałem angaż w tym zespole. Podzielę się całym doświadczeniem z młodszymi chłopakami. Czeka na nas nowe wyzwanie – do zobaczenia w Counter-Strike’u 2.” – zakomunikował bondik za pośrednictwem Twittera. Jak poinformowała sama organizacja, projekt stworzony jest pod nową wersję strzelanki Valve, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

Bez zmian – młodzi i doświadczeni budują nowy skład ESC

Jednym z najczęstszych konceptów budowania nowych zespołów jest mieszanka doświadczenia i talentu. Nic dziwnego, wszak gracze z dłuższym stażem uczą młodych adeptów. Na taki sam schemat zdecydowało się ESC. U boku Edwarda i bondika znaleźli się szerzej nieznani zawodnicy na arenie międzynarodowej. t3ns1on i MUV stawiają dopiero swoje pierwsze poważniejsze kroki w CS-owej karierze. Z kolei Smash ma już za sobą trzyletni pobyt w Esports Club Kyiv. Pod banderą kijowskiej organizacji sięgnął po kilka sukcesów w internetowych rozgrywkach. Do najważniejszych należą triumf w UPEA Ukrainian Championship 2022, wicemistrzostwo UPEA Ukrainian Cup 2021, a także dotarcie do półfinałów pierwszej odsłony CCT Central Europe Series. 

Nowy skład ESC Gaming wygląda następująco:
  • Ukraine Ioann “Edward” Sukchariew
  • Ukraine Władysław “bondik” Nechyporchuk
  • Ukraine Ołeksandr “Smash” Turchyn
  • Ukraine Maksym “MUV” Ulyanchenko
  • Ukraine Danił “t3ns1on” Kashura
  • Ukraine Ołeksandr “Shara” Ghordjejew (trener)