Respawn.pl

Premiera Counter-Strike 2 wkrótce; Tak sugeruje 20-rocznica Steam

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Steam obchodzi 20-lecie, gdzie nie tylko na użytkowników czekają promocje, ale także kawał niezłej historii. To jednak fanów CS’a szczególnie zainteresował fragment dotyczący Counter-Strike 2.

Premiera Counter-Strike 2 wkrótce

Beta Counter-Strike 2 jest już dostępna dla wielu graczy, jednak nadal nie doczekaliśmy się oficjalnej premiery gry, mimo wielu przecieków i domysłów graczy. Teraz jednak Valve jeszcze bardziej zaintrygowało fanów najpopularniejszego FPS’a na świecie, bowiem wzmianka o nowej wersji gry pojawiła się w wątku dotyczącym 20-lecia Steam.

Z okazji urodzin Steam, Valve przygotowało specjalne promocje, ale także stroną z historią, co udało się dokonać. Znajdziemy na niej między innymi trochę historii Half-Life, Team Fortress 2 czy innych tytułów ze stajni amerykańskiego producenta. Oczywiście nie zabrakło kilku linijek poświęconych Counter-Strike 2.

Przecieki mogą faktycznie się sprawdzić!

Tak o to Valve na specjalnej urodzinowej zakładce dodało, że premiera Counter-Strike 2 nastąpi wkrótce. Oczywiście nadal nie wiadomo oficjalnie, kiedy dokładnie to nastąpi. Jednak jeszcze aktualne przecieki jakie znaleziono w plikach gry mówią, że 23 września ma wystartować pierwszy sezon po oficjalnej premierze gry. Sezon ma nosić nazwę 2023 Fall. Aktualnie trwa bowiem sezon o nazwie Limited Beta Test.

Premiera Counter-Strike 2 na stronie 20-lecia Steam

fot.store.steampowered.com