Respawn.pl

Premiera CS2 we wrześniu? Wtedy ma wystartować pierwszy sezon!

Autor: Maks Bartosik
CS2

Pojawiają się coraz to ciekawsze wieści o CS2! Jeśli wierzyć harmonogramowi sezonów w nadchodzącej grze, to pierwszy wystartuje już we wrześniu. A to może oznaczać, że wtedy doczekamy się premiery Counter-Strike 2!

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w CS2 mają pojawić się sezony. Jak się jednak okazało, nie chodziło o sezony, które znamy m.in. z Fortnite’a, a o sezony w trybie Premier. Mają one dotyczyć przede wszystkim naszych statystyk w tym trybie i pozwolą nam porównywać je z innymi graczami.

Teraz wiemy już trochę więcej. Klasyfikacja w trybie Premier ma zostać podzielona na cztery kategorie: globalną, regionalną, krajową oraz znajomych. Do tego otrzymaliśmy harmonogram pierwszych czterech sezonów, które pojawiły się już w grze. Pierwszy z nich trwa już teraz i nazwany został “Limited Beta Test”.

Premiera CS2 we wrześniu?

Kolejny, nazwany 2023 Fall, ma wystartować 23 września i będzie trwał do 22 grudnia tego roku. A to z kolei wskazuje na to, że premiera CS2 będzie miała miejsce przed 23 września, tak by każdy z graczy miał możliwość pełnego uczestnictwa w pierwszym sezonie.