Respawn.pl

Przedostatnia darmowa gra na EPIC już dostępna!

Autor: Michał Maćkowski

Promocja od EPIC Games Store jest już na ostatniej prostej! Do rozdania pozostały już tylko dwa darmowe tytuły, w tym świeżo udostępnione Mortal Shell

Czy EPIC Games Store zaskoczy jeszcze czymś użytkowników? Tego nie wiemy, jednak kończąca się już promocja, nie zostanie na długo zapamiętana przez graczy. Faktycznie kilka tytułów udostępnionych za darmo, w tym DEATH STRANDING można zaliczyć do naprawdę fajnych okazji, lecz ostatnie dni nie zachwycają.

Mortal Shell za darmo 

Przedostatnim darmowym tytułem na EPIC Games Store z okazji trwającej promocji jest Mortal Shell. Proodukcja Cold Symmetry intensywna gra RPG akcji, która ma na celu przetestować nasz zdrowy rozsądek i odporność umysłu w wyniszczonym świecie.

Trzeba jednak przyznać, że EPIC Games Store rozdaje wysoko oceniane tytuły przez krytyków i społeczność. Mortal Shell także pod tym względem dobrze się wyróżnia, bo gra na metacritic przez krytyków oceniona została na 7,4. Grę za darmo możecie odebrać tutaj.

Czekamy na ostatni tytuł na EPIC Games Store

Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie do 29.12 do godziny 16:59. Minutę później na platformie pojawi się ostatnia darmowa gra z okazji trwającej promocji. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które trwają nieco dłużej, przeczytacie tutaj.