Respawn.pl

QUEBO ZAGRA! W DRUŻYNIE IZAKA NA MOVE 2

Autor: Maks Bartosik
Quebonafide

Znamy kolejnego członka składu Emeritos Banditos podczas drugiej edycji Move! Do Izaka i Pashy dołączył dzisiaj Quebonafide!

Drużyna Emeritos Banditos na Move 2 rośnie w siłę! Zespół dowodzony przez Pashę ma już w swoich szeregach Izaka, Saju, Krzy Krzysztofa i Michała Pasternaka – hypemana Quebonafide. Jak się okazuje, tam gdzie hypeman, tam i raper, bowiem dzisiaj federacja ogłosiła, że Quebonafide wystąpi na drugiej edycji Move!

Quebo nie trzeba nikomu przedstawiać – w końcu to absolutna legenda polskiej sceny rapowej. Urodzony w Ciechanowie raper znany jest m.in. z takich albumów jak Egzotyka, Ekleptyka czy Romantic Psycho, a w przeszłości współpracował również z Taco Hemingwayem przy projekcie Taconafide. Do tego Quebo jest założycielem wytwórni QueQuality. W ostatnim czasie zdecydował jednak o zawieszeniu kariery rapera, tworząc przy okazji postać Jakuba Grabowskiego i występując na mniej znanych eventach.

Quebonafide i piłka to nie nowość!

Teraz Quebo będzie miał okazję sprawdzić się w piłkarskich zmaganiach podczas Move Federation 2. Quebonafide nigdy nie ukrywał, że piłka nożna to jedna z jego wielu pasji. 32-latek w przeszłości występował m.in. w KTS Weszło, drużynie Krzysztofa Stanowskiego, który będzie prowadzącym gali Move Federation.

Druga edycja Move Federation zaplanowana jest na 7 października i odbędzie się w Arenie Gliwice