Respawn.pl

rallen drugim Polakiem na Majorze!

Autor: Filip Woszczek

Wszystkie spotkania Polaków, które miały dziś miejsce, zakończyły się sukcesem. Karol “rallen” Rodowicz właśnie stał się drugim reprezentantem Polski na Majorze w Paryżu.

Pierwsze kilka rund na Ancient należało do B8, aczkolwiek wyrównanie wyniku nastąpiło bardzo szybko ze strony ITB (0:4 -> 4:4). Dwie wygrane pistoletówki przez B8 dały im lekką przewagę na tej mapie, ale ofensywa ich rywali nie była łatwa do powstrzymania. Obie ekipy na zmianę przejmowały prowadzenie, ale koniec końców to ITB zgarnęło wygraną na picku ukraińskiej formacji.

Mirage wyglądał lepiej tym razem ze strony drużyny rallena, ponieważ w ataku udało im się zainkasować solidne 8 rund. Dla równowagi, pistoletówki na tej mapie były całkowicie po stronie Into The Breach, ale w obronie i tak pojawiły się problemy. Wkrótce do rozstrzygnięcia spotkania była potrzebna dogrywka, w której to B8 triumfowało, przenosząc spotkanie na Vertigo.

Zespół Polaka zaprezentował się z dobrej strony w CT, zdobywając 9 rund przed zmianą stron. Ostatnia połówka w tym spotkaniu była mocno jednostronna, ponieważ zawodnicy brytyjskiej organizacji stracili tylko jedną rundę przed tym, jak przypieczętowali zwycięstwo w całym meczu.

Into The BreachInto The Breach21B8B8
Ancient 16:13, Mirage 20:22, Vertigo 16:7

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.