Respawn.pl

rallen kontra mhL o Mistrzostwo Wielkiej Brytanii i Irlandii; W grze także Singularity oraz Illuminar

Autor: Michał Maćkowski
Into the Breach rallen rmr

Polscy zawodnicy CS:GO nie mają wolnej niedzieli, bowiem aż dwie formacje znad Wisły i dwóch Polaków w zagranicznych formacjach czeka rywalizacja w internetowych rozgrywkach. 

Trwa wiele internetowych turniejów w CS:GO, mimo że za rogiem już Counter-Strike 2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę czerwca na międzynarodowej scenie zobaczymy dwie polskie formacje oraz rallena i mhL’a rywalizujących między sobą o Mistrzostwo Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Singularity rozpocznie niedzielę z Polakami w CS:GO

Jako pierwsi dziś na serwerze zameldują się reprezentanci Singularity, którzy rywalizują w ósmym sezonie European Pro League. Polacy dzisiaj w meczu o wszystko stoczą bój z białoruskim Iron Branch. Na start tego turnieju ekipa Tomasza “freo” Wolskiego zdołała pokonać Białorusinów, ale w meczu o awans z pierwszego miejsca w grupie przegrała z PROSPECTS. W play-offach zdołali zameldować się już gracze Anonymo oraz AGO.

Przeczytaj więcej – ENCE ląduje w finale IEM Dallas po 59 rundach na Ancient!

Illuminar zagra o przetrwanie w rozgrywkach CCT

Nieco później, bo o 15 na serwerze zamelduje się drugi polski zespół. Illuminar spróbuje dziś utrzymać się w rozgrywkach CCT West Europe Series 4. Aktualnie polska formacja posiada bilans 1-2, po dwóch porażkach ze Sprout oraz HAVU i po zwycięstwie nad akademią ENCE. Dzisiaj aby przetrwać w rozgrywkach, oczko musi pokonać szwedzkie EYEBALLERS.

mhL i rallen walczą o ostatnie Mistrzostwo Wielkiej Brytanii i Irlandii w CS:GO

Już dzisiaj poznamy kolejnego mistrza Wielkiej Brytanii i Irlandii. W meczu finałowym zagrają Endpoint i Into the Breach, czyli dwa brytyjskie zespoły, w których oglądać możemy polskie akcenty. W zespole Endpoint o kolejne swoje mistrzostwo zagra Miłosz “mhL” Knasiak. Natomiast ITB reprezentuje Karol “rallen” Rodowicz. Zwycięzca tego spotkania w systemie BO5 nie tylko zgarnie ponad 5000$, ale także miejsce w kwalifikacji do ESL Pro League.

Harmonogram spotkań z udziałem Polaków

  • Singularity vs Iron Branch – 12:30 (BO3, transmisja)
  • Endpoint vs Into the Breach – 15:00 (BO3, transmisja)
  • Illuminar vs EYEBALLERS – 15:00 (BO3, transmisja)