Respawn.pl

Rallen o krok od Majora – Into The Breach pokonuje Virtus.Pro!

Autor: Maks Bartosik
Rallen Monte

Za nami kolejne dwa mecze drugiego dnia europejskiego turnieju RMR A. Falcons mierzyło się z MOUZ, a Into The Breach z Rallenem w składzie podejmowało Virtus.Pro!

Into The Breach – Virtus.Pro

Rallen i spółka swoje spotkanie przeciwko Virtus.Pro rozgrywali na mapie Mirage. Brytyjska formacja rozpoczęła je po stronie terrorystów i od samego początku to oni przeważali. Into The Breach mimo przegrania rundy pistoletowej wyszło na prowadzenie aż 9:2 i dopiero pod koniec pierwszej części Rosjanie z VP zdołali się obudzić, doprowadzając do wyniku 10:5.

Po zmianie stron Virtus.Pro kontynuowało dobrą grę i po chwili rosyjska formacja prowadziła już 11:10. Mimo słabego początku drugiej połowy, ITB nie złożyło broni i walczyło dalej. Rallen i spółka zdołali zdobyć trzy punkty z rzędu, wychodząc na prowadzenie 13:11, które jednak szybko stracili i znowu mieliśmy remis – 13:13. Od tamtej rundy jednak to Into The Breach było drużyną wyraźnie lepszą i brytyjski skład zdołał zgarnąć trzy kolejne rundy, wygrywając mecz 16:13.

Falcons – MOUZ

W drugim meczu francuskie Falcons mierzyło się z MOUZ. Mimo lepszego startu ze strony Dextera i spółki, którzy wyszli na prowadzenie 4:1 po stronie CT, to Francuzi wygrali pierwszą część spotkania i to wynikiem 10:5. Po zmianie stron MOUZ ponownie wygrało trzy pierwsze rundy, jednak na tym się skończyło i Falcons szybko domknęło spotkanie wygrywając 16:8.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.