Respawn.pl

Renegades z nowym trenerem na PGL Kespa Asia Minor

Autor: Sergiusz Lelakowski

Trwający w dniach 5-8 maja minor rejonu azjatyckiego będzie dobrą okazją do wypróbowania nowego trenera w biorącym udział w imprezie australijskim team’ie Renegades. 

Renegades w swojej karierze nie osiągnęło jeszcze spektakularnych wyników, lecz  “jeszcze” to w tym wypadku słowo kluczowe. Nadchodzący minor, w którym, dla przypomnienia, do wygrania są dwa miejsca w kwalifikacjach do major’a ESL One Cologne 2016 będzie dobrą okazją do zaprezentowania się drużyny z jak najlepszej strony. Szczególnie, że team zdobył właśnie nowego trenera.

Peekay nie jest zbyt znaną osobowością w środowisku CS:GO. W Australii, podobnie jak w naszym kraju Izak, zajmuje się komentowaniem spotkań i rozwijaniem tamtejszego community. Trener zapowiedział, że wspólnie z Renegades pojedzie na PGL Kespa Asia Minor, odbywającego się w Korei Południowej, by wesprzeć grę chłopaków swoimi analizami i taktykami.

Renegades w ostatnich meczach pokonało Complexity, SPLYCE, czy w jednym ze spotkań Liquid  – wszystko w obrębie ligi ESL. Australijczykom życzymy powodzenia, a rezultaty takiej zmiany obejrzeć będzie można już 5 maja w ramach pierwszych rozgrywek azjatyckiego turnieju.