Respawn.pl

repo i suonko zasilają szeregi Izako Boars na zasadzie wypożyczenia

Autor: Krzysztof Sarna

Wczoraj w szeregach Izako Boars doszło do niespodziewanych zmian. Organizacja postanowiła pożegnać się z dwójką zawodników. Dziś natomiast poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy na okres tymczasowy będą przywdziewać barwy IB. Tymi będą Karol “repo” Cybulski oraz Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz. 

Chyba mało kto spodziewał się, że Izako Boars zdecyduje się na zmiany. W praktyce okazało się inaczej. Po dwóch latach szeregi organizacji Piotra “Izaka” Skowyrskiego opuścił Mateusz “TOAO” Zawistowski oraz po kilku miesiącach Karol “Enzo” Łasota. Dzisiaj natomiast drużyna poinformowała, że na zasadach wypożyczenia jej barwy reprezentować będą repo wraz z suonko. 

Dla tego pierwszego jest to powrót do barw po czterech latach IB. Cybulski miał okazję grać w “Dzikach” w 2017 roku, a dokładniej to od 12 marca do 27 sierpnia. Dołączenie repo oznacza też, że ponownie połączy on siły i zagra u boku Daniela “STOMPA” Płomińskiego. 23-latek w swojej karierze grał w MAD DOG’S PACT czy też Pompa Teamie. Z tą drugą formacją udało mu się sięgnąć po wicemistrzostwo Malta Esport Masters 2018. Jednak to właśnie z Izako Boars osiągnął najwięcej, ponieważ dotarł do półfinału wiosennych ESL Mistrzostw Polski w 2017 roku, zdobył drugie miejsce na GameON Kielce, a także wygrał Lordi’s Game Cup. 

Natomiast drugim graczem, którego w najbliższym czasie ujrzymy pod dowództwem Bartosza “Hypera” Wolnego będzie suonko. Gracza tego możemy kojarzyć jeszcze z piratesports. Miał on wówczas przyjemność grać z takimi personami jak Olek “hades” Miśkiewicz, czy Kacper “Kylar” Walukiewicz. Do tej pory natomiast grał w PGE Turowie Zgorzelec. 

Wypożyczenie wspomnianej dwójki będzie miało miejsce do 28 października. Co ważne – obowiązywać ono będzie jedynie w rozgrywkach międzynarodowych. Oznacza to, że w zmaganiach Polskiej Ligi Esportowej czy też ESL Mistrzostw Polski IB rywalizować będzie w składzie z TOAO oraz Enzo. Przypomnijmy, że zarówno repo, jak i suonko zostali wypożyczeni z PGE Turowa Zgorzelec.

W tej sytuacji skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Karol “repo” Cybulski
  • Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz
  • Bartosz “Hyper” Wolny – trener