Respawn.pl

RMR A: Znamy pary drugiej rundy – F1ku zagra przeciwko Siuhemu!

Autor: Maks Bartosik

Po niezwykle emocjonującej pierwszej rundzie zmagań na europejskim turnieju RMR A, przyszedł czas na mecze drugiej rundy. Przed chwilą poznaliśmy harmonogram meczów drużyn z bilansem 1:0 i 0:1.

Pierwsza tura meczów na europejskim RMR A przyniosła nam kilka zaskakujących rozstrzygnięć. Największą niespodziankę sprawiło ukraińskie B8, które ograło faworyzowane MOUZ. Do tego blisko sensacji było w spotkaniu Rallena i spółki przeciwko Natus Vincere, a także w starciu Viperio z Fnatic.

Spotkania o 17:45

Spotkania drugiej rundy europejskiego turnieju RMR A rozpoczną się o 17:45. Wtedy do walki staną zawodnicy Virtus.Pro, którzy w pierwszym meczu pokonali portugalskie SAW. Naprzeciw rosyjskiej formacji staną Ukraińcy z B8, który sensacyjnie ograli MOUZ. W drugim meczu natomiast czeka nas niezwykle emocjonujące starcie snajperów – S1mple i jego Natus Vincere zmierzą się z Falcons, w którym występuje KennyS.

Spotkania o 19:15

Następnie o 19:15 Fnatic podejmie 1Win, a FaZe zmierzy się z Apeks. Oba spotkania to pojedynki pomiędzy drużynami z bilansem 1:0 – Fnatic pokonało Vipero, 1Win ograło BNE, FaZe bez problemów poradziło sobie z OG a Apeks gładko wygrało z GamerLegion.

Spotkania o 20:45

Kolejne mecze rozpoczną się o 20:45 i wtedy do gry wejdą drużyny, które swoje pierwsze mecze przegrały. Na start MOUZ zmierzy się z portugalskim SAW, a równolegle Bad News Eagles podejmą brytyjskie Viperio.

Spotkania o 22:15

O 22:15 rozpoczną się ostatnie spotkania pierwszego dnia europejskiego RMR w grupie A. Sprout podejmie Into The Breach z Rallenem w składzie, natomiast F1ku i spółka z OG zagrają przeciwko dowodzonemu przez Siuhego GamerLegion.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.