Respawn.pl

HIT! ROCKSTAR PODAŁ OFICJALNĄ DATĘ PREMIERY ZWIASTUNA GTA VI

Autor: Krzysztof Sarna

Świetnie rozpoczął się grudzień dla światowego gamingu. Rockstar Games oficjalnie zapowiedział datę pierwszego zwiastuna GTA VI. Ten znowuż światło dzienne ujrzy “na dniach”, bowiem będzie to 5 grudnia 2023 roku, godzina 15:00 polskiego czasu. 

Znamy datę premiery zwiastuna GTA VI

W kontekście samej gry powiedziano już wiele plotek. Faktem natomiast jest, że jeśli znamy już oficjalną datę zwiastuna, to teraz wszystko pójdzie do przodu i będzie trzeba jedynie czekać. Z pewnością interesującą kwestią jest ta, czy 5 grudnia, a więc w najbliższy wtorek otrzymamy datę premiery gry. Wydaje się, że nie, ale przecież nic nie jest wykluczone.

 W dziewiętnaście godzin od momentu premiery Tweeta (publikacja 1.12.2023, godz. 15:00) zebrał on ponad milion polubień oraz dotarł do ponad 115 milionów osób. Powiedzenie zatem, że gra jest niesamowicie wyczekiwana oraz zamieszanie, szum i zainteresowanie jest nieocenione jest zdecydowanie prostym stwierdzeniem.

Gdyby spojrzeć natomiast na samą grafikę zapowiadającą zwiastun, można by rzeczywiście uwierzyć w plotki sugerujące, jakoby akcja Grand Theft Auto VI miała się rozgrywać w Vice City (Miami). Z grafiki można też wyciągnąć kolejną informację i pospekulować, ponieważ widnieje napis “TRAILER 1”, który może ewentualnie sugerować, że w planach jest więcej zapowiedzi gry. A mogłoby się to sprawdzić, ponieważ niebawem rozpocznie się The Games Awards 2023

CZYTAJ TAKŻE: Vitality wiceliderem rankingu HLTV, sześć polskich drużyn w TOP100