Respawn.pl

s1mple wraca do Liquid!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Przez ostatni miesiąc  Aleksandr “s1mple” Kostyliev grał dla zespołu Worst Players. Zawodnik ogłosił właśnie, że spotka się ze swoją dawną drużyną, Liquid, w dwóch nadchodzących turniejach.

Jako stand-in w Liquid sprawdzi się na ECS Season 1 Finals i ESL One Cologne. Organizacja ogłosiła, że rozwiązuje swój kontrakt z  Eric’iem “adreN” Hoag’iem i po poszukiwaniach zastępcy, zdecydowali się na s1mple’a.

Kostyliev jakiś czas temu opuścił zespół Liquid, najpierw rezygnując z Dreamhack Austin, a potem decydując się na całkowite odcięcie od dotychczasowego składu drużyny. Wspólnie dotarli aż do półfinału MLG Columbus 2016, gdzie pokonali formacje jak CLG czy Fnatic, ostatecznie ulegając zwycięzcy tego turnieju, czyli Luminosity.

S1mple wydaje się być dość niezdecydowany. Odchodzi przez tęsknotę za domem, od drużyny, z którą miałby szansę stać się światową gwiazdą e-sportu, po czym wraca do niej, jak orzeka “na ostatnie dwa turnieje”, gdzie jednocześnie będzie grał z dala od swojego miejsca zamieszkania. Cóż, zawodnik jest młody i zapewne ciężko mu podejmować tak ważne decyzje. Miejmy nadzieję, że w końcu postanowi zostać przy jednym, wybranym team’ie i właśnie wspólnie z Liquid w końcu osiągną wiele.

Podsumowując, na ESL One Cologne 2016 Team Liquid wystąpi w składzie:

[flag us]Spencer “Hiko” Martin[/flag][flag us]Jonathan “EliGE” Jablonowski[/flag][flag us]Nick “nitr0” Cannella[/flag][flag us]Kenneth “koosta” Suen[/flag][flag ua]Aleksandr “s1mple” Kostyliev (stand-in)[/flag]