Respawn.pl

ShahZam oficjalnie w Echo Fox

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po obiecującym okresie próbnym w barwach Echo Fox, amerykański zawodnik CS:GO pakistańskiego pochodzenia, Shahzeeb “ShahZam” Khan, stał się pełnoprawnym członkiem ekipy. Będzie pełnił rolę drużynowego snajpera, która to rola była wcześniej przeznaczona dla Mohamada “m0E” Assada.

ShahZam swoimi umiejętnościami poprowadził już kilka zespołów do triumfów w takich turniejach jak John Wick Invitational, Fragadelphia 5 czy ELEAGUE Road to Vegas Qualifiers. Współpracował z formacjami pokroju Denial, Cloud 9, ex-Tempo Storm, Conquest oraz OpTic i wszystkie te składy ceniły sobie jego grę, mając ku temu nie byle powody. Owy zawodnik potrafi zaskakiwać, zdobywać kluczowe fragi, istotnie wpływając na przebieg całego spotkania, co zresztą widzieliśmy chociażby w clutchu przeciwko chłopakom z Without a Roof, gdzie w rundzie meczowej zdołał zabić trzech przeciwników, uzyskując tym samym dla Echo Fox drugie zwycięstwo w tegorocznej edycji ECS.

Komentarz jednego z włodarzy organizacji, Jace Halla:
“Cieszymy się z faktu, że ShahZam oficjalnie dołączył do Echo Fox. To wspaniały gracz, który solidnie wzmacnia nasz zespół. Z nim na pokładzie mamy nadzieję na udane występy, szczególnie podczas trwajacych obecnie rozgrywek ECS i nadchodzących zmagań od ELEAGUE.”

Skład Echo Fox:
[flag us]Sean “seang@res” Gares[/flag][flag us]Daniel “roca” Gustaferri[/flag][flag us]Ronnie “ryx” Bylicki[/flag][flag us]Shahzeeb “ShahZam” Khan[/flag][flag us]Ryan “ichibaNNN” Colucci (stand-in)[/flag][flag ca]Armeen “a2z” Toussi (rezerwowy)[/flag]