Respawn.pl

Siuhy na dłużej w MOUZ! Polak przedłużył kontrakt z niemiecką organizacją!

Autor: Maks Bartosik
siuhy

Se Queda! Chociaż nie było mowy o odejściu Polaka z MOUZ, to Siuhy przedłużył swoją umowę z niemiecką organizacją!

Siuhy dołączył do MOUZ latem tego roku, gdy po świetnym występie jego i GamerLegion na BLAST.tv Major Paris 2023, jego usługami interesowały się praktycznie wszystkie zespoły na świecie. Polski prowadzący finalnie dołączył do MOUZ, gdzie miał za zadanie poprowadzić młody skład Myszy do sukcesów.

I to zadanie wykonał perfekcyjnie. MOUZ pod jego dowodzeniem triumfowało podczas Thunderpick World Championship 2023: European Series #1 i osiemnastego sezonu ESL Pro League, a także zajęło drugie miejsce na CS Asia Championships 2023. Do tego należy dodać 3-4 lokatę na IEM Sydney 2023 i trzecie miejsce w rankingu HLTV.

Siuhy na dłużej w MOUZ!

Nagrodą za te wyniki nie mogło być nic innego, jak nowa umowa dla Siuhego. Tą Polak podpisał wczoraj, przedłużając tym samym swój kontrakt z MOUZ na następnych kilka lat. Na stronie niemieckiej organizacji możemy znaleźć wypowiedź Kamila, w której Siuhy opisuje powody przedłużenia swojej umowy:

Głównym powodem przedłużenia kontraktu było to, że wiem, do czego zdolni są gracze, którymi się otaczam. Znam tych gości od dawna i naprawdę dobrze się dogadujemy, potrafimy pogodzić życie zawodowe z cieszeniem się czasem spędzonym razem poza serwerem.