Respawn.pl

siuhy zawalczy o półfinał CS Asia Championships

Autor: Krzysztof Sarna
siuhy

Po dniu przerwy wracamy do zmagań w ramach CS Asia Championships. W dniu Narodowego Święta Niepodległości w Polsce, ekipy rywalizujące w Szanghaju walczyć będą o awans do półfinału turnieju. W gronie tym znajduje sięKamil “siuhy” Szkaradek.

siuhy zagra o półfinał

O godzinie 5:00 na serwerze zamelduje się Kamil “siuhy” Szkaradek i jego koledzy z MOUZ. Niemieckiej organizacji w walce o półfinał przyjdzie zmierzyć się z Lynn Vision. Obie drużyny uciekły spod topora, wygrywając w dolnych finałach swoich grup. W przypadku piątkowych zawodów faworyt wydaje się być jednak jasny, wszak są nim “Myszy” zajmujące drugą lokatę w światowym rankingu HLTV. Azjaci z kolei oceniani są na 29. siłę świata, tak więc ich ewentualne zwycięstwo traktowane będzie jako nie lada sensacja.

CZYTAJ TAKŻE: Lionel Messi inwestuje w organizację esportową!

O wiele ciekawiej, przynajmniej “na papierze” zapowiada się konfrontacja z udziałem ENCE i i Ninjas in Pyjamas. W końcu obie marki cieszą się wielkim uznaniem w świecie Counter-Strike’a. Organizacja z Finlandii nie gra oczywiście w swoim podstawowym składem, wszak w jej szeregach brakuje Pawła “dychy” Dychy, który nie udał się do Chin z uwagi na brak uzyskanej wizy. Zastępuje go Vladan “VLDN” Radevic. Po raz ostatni do meczu pomiędzy tymi drużynami doszło 15 maja bieżącego roku podczas BLAST.tv Majora w Paryżu. Większym pretendentem do sięgnięcia po półfinał zawodów są “Ośmiornice” plasujące się na 4. lokacie rankingu HLTV. Organizacja ze Szwecji okupuje 27. posadę. 

Harmonogram sobotnich ćwierćfinałów CS Asia Championships prezentuje się następująco:

05:00 | Lynn Vision vs. MOUZ – BO3 [Transmisja]

08:00 | ENCE vs. Ninjas in Pyjamas – BO3 [Transmisja]

CS Asia Championships to turniej rozgrywany w Szanghaju w dniach 8-12 listopada. Wystartowało w nim w sumie osiem drużyn. Łączna pula nagród to pół miliona. Najlepszy zespół zainkasuje czek na połowę tej kwoty.