Respawn.pl

Skin do AK-47 w CS2 warty ogromną sumę odnaleziony po 10 latach!

Autor: Michał Maćkowski
CS2, AK-47

Wiemy, że skiny do CS2 potrafią kosztować majątek. Jednak taka historia z pewnością może wielu zadziwić, jednak skin warty ogromną sumę pieniędzy odnaleziony został w ekwipunku po aż dziesięciu latach!

Bardzo drogi skin do AK-47 znaleziony w ekwipunku gracza CS2

Counter-Strike to gra, która jak wszyscy wiedzą, potrafi zrobić z niejednego gracza milionera. Wszystko bowiem przez astronomiczne wręcz kwoty niektórych ze skórek, które są bardzo unikatowe ze względu na swój pattern. Tym pochwalić się może między innymi Case Hardened, który im więcej zawiera koloru niebieskiego, tym jest droższy.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ – SZPERO nowym trenerem organizacji Davida de Gei!

I tak o to jak poinformował ohnepixel, znany streamer Counter-Strike, po dziesięciu latach na jednej z chińskich stron do wymiany skinów pojawił się popularny AK-47 Case Hardened, który wyróżnia się znaczącą ilością koloru niebieskiego. Dodatkowo broń zawiera StatTraka, czyli liczy ilość zabójstw zdobytych z broni. Dodatkowo broń posiada najlepszy stan, czyli prosto z fabryki, przez co jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Koszt AK-47 Case Hardened wbija w fotel

Ten skin do AK-47 sam w sobie może nie wydawać się drogi, bo w stanie lekkie zużycie, skórkę można nabyć już w okolicach 1500 złotych. To jednak ten rodzaj skina w przypadku dużej ilości niebieskiego i stanu wręcz idealnego, potrafi kosztować naprawdę sporą sumę. Za wyżej widoczny egzemplarz trzeba liczyć w okolicach aż miliona dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę, daje około 4 milionów złotych!