Respawn.pl

Snax już dzisiaj może zgarnąć MVP za IEM Dallas! Szanse na te wyróżnienie mają także dycha i hades!

Autor: Michał Maćkowski

Przed nami jeden z najciekawszych pojedynków ostatnich lat z udziałem Polaków. Już dzisiaj ENCE ma szansę zgarnąć trofeum IEM Dallas, a co ciekawe, nasi rodacy w tym oczywiście Janusz “Snax” Pogorzelski mogą zostać MVP całego turnieju! 

To na pewno będzie emocjonujący pojedynek! Wszystkie oczy kibiców CS:GO w Polsce skierowane są dzisiaj tylko w jedno miejsce – Dallas! Już dzisiaj ENCE zawalczy w wielkim finale rozgrywek, gdzie zmierzy się z Cloud9. Kibice na trybunach najprawdopodobniej będą za amerykańską organizacją.

KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WIELKIM FINALE IEM DALLAS

Polscy kibice bardzo długo czekali, aby drużyna, w której większość zawodników to Polacy, walczyła o duże trofeum bardzo ważnego turnieju. Dzisiaj wreszcie taka okazja się nadarzy, bo ENCE powalczy z Cloud9 w finale IEM Dallas! Oprócz zgarnięcia tytułu mistrza, to jeden z Polaków może zgarnąć także indywidualną nagrodę!

Do tej pory ENCE przegrało wyłącznie jedną mapę przeciwko FaZe i do zera ograło między innymi Furię oraz G2. We wszystkich spotkaniach, jakie rozegrało ENCE na IEM Dallas, tytuł MVP spotkania według serwisu HLTV zgarniali polscy zawodnicy.

  • Snax – Dwa tytuły MVP meczu przeciwko – FURIA i FaZe
  • Hades – Jeden tytuł MVP meczu przeciwko MOUZ
  • Dycha – Jeden tytuł MVP meczu przeciwko G2

Jeżeli dzisiaj, jeden z Polaków pokaże się z najlepszej strony, bardzo możliwe, że oprócz trofeum za zwycięstwo w turnieju, nagroda MVP trafi do jednego z naszych rodaków. Oczywiście duża część społeczności CS:GO liczy na Snaxa, który aktualnie jako stand-in w zespole pokazuje się z naprawdę wyśmienitej strony. Zdobycie tytułu najlepszego zawodnika turnieju na IEM Dallas, pozwoli naszemu reprezentantowi szybciej znaleźć nową drużynę, w której miejmy nadzieję, odnajdzie swój styl znany nam z gry w Virtus.pro.