Respawn.pl

Source 2 w CS:GO już DZIŚ? Pojawił się nowy branch z nazwą “TODAY”!

Autor: Maks Bartosik
Source 2, CS:GO

Valve poczyniło kolejne ruchy w związku z nadchodzącą wielkimi krokami premierą Source 2. Dosłownie przed chwilą pojawiły się kolejne gałęzi deweloperskie, tym razem o tajemniczej nazwie “Today”!

Telenowela z potencjalnym wydaniem nowej wersji CS:GO trwa już tyle, że sami się pogubiliśmy. Praktycznie codziennie pojawiają się nowe informacje o premierze Source 2, a niektórzy od dwóch tygodni zarywają nocki licząc, że akurat to będzie TA noc. Jednak w dalszym ciągu nic się w tej kwestii nie zmieniło, a Source 2 jak nie było tak nie ma.

Pojawiły się nawet nieco zagmatwane teorie, mówiące że premiera nowej wersji będzie miała miejsce 24 marca, a to wszystko w związku z rocznicą premiery serialu The Office. O tej teorii możecie przeczytać tutaj.

W środę w godzinach popołudniowych pojawiły się nowe gałęzie deweloperskie, które wskazują na to, że Valve faktycznie pracuje nad wypuszczeniem Source 2. Te są o tyle ciekawe, że zostały nazwane “Dzisiaj”. Czy to może sugerować, że premiera Source 2 będzie miała miejsce nie 24 marca, a w nocy z 22 na 23? Jest na to szansa, jednak niczego nie możemy być pewni.

Oczywiście te informacje wywołały spory szum w sieci. Niektórzy wręcz nabijają się z Valve i ich podejścia do graczy, a jeszcze inni śmieją się z naiwności tych którzy ciągle wierzą że w końcu dostaniemy nową aktualizację. Jedno jest jednak pewne, COŚ się dzieje i w końcu się doczekamy…

Wszystkie informacje na temat ruchów Valve i potencjalnego nowego silnika w CS:GO znajdziecie tutaj.