Respawn.pl

Społeczność zachwycona nową aktualizacją do Counter-Strike 2!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 

Valve zeszłej nocy wypuściło nową aktualizację do Counter-Strike 2, która została bardzo pozytywnie przyjęta przez społeczność.

Sporo cennych poprawek i zmian Valve dodało w najnowszej aktualizacji, którą zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Społeczność, w tym profesjonalni gracze są pod wrażeniem, o jakie detale zadbał producent, a dodatkowo wprowadzone nowe rzeczy,  są początkiem do kolejnych zmian.

Dwie mapy, poprawiony ruch i wiele więcej

Trzeba przyznać, że gracze posiadający dostęp do bety Counter-Strike 2 będą mieli co robić. Valve zdecydowało się usunąć z bety Mirage i zastąpić go Nuke oraz Office. Obydwie mapy bardzo dobrze zostały przyjęte przez społeczność, a to dzięki między innymi dodaniu możliwości przeglądania granatów i efekcie niszczenia szkła. Z tym drugim Valve naprawdę się postarało i wygląda to bardzo estetycznie.

To jednak nie koniec ciekawych nowinek z dwóch nowych map. Na Nuke, a dokładnie w ventach granat dymny rozchodzi się po całej ich długości, co nie tylko wygląda ciekawie, ale zarazem pozwala odciąć to miejsce od ewentualnych ataków.

To jednak nie zabrakło ciekawych znalezisk. Na transmisji u zawodnika FaZe –  Robina “ropza” Koola odkryto dziwne ruchy lewej ręki przy podrzucaniu mołotowem. Przypominają one…

Przedstawienie nowej aktualizacji do Counter-Strike 2

Oficjalne profile Counter-Strike 2 przedstawiły nową aktualizację w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Wystarczył filmik, w którym ukazane jest możliwość przeglądania granatów oraz poprawione dźwięki. Widać po reakcji społeczności, że fani czekają na oficjalną premierę. Pełny opis aktualizacji dostępny jest tutaj.