Respawn.pl

Sportpaleis stoi otworem. Startują ćwierćfinały PGL Majora w Antwerpii!

Autor: Filip Woszczek

Zostały ostatnie cztery dni Majora w Antwerpii. Dnia dzisiejszego rozegrają się pierwsze dwa ćwierćfinały, w których niełatwo wskazać zdecydowanego faworyta. Czekają nas intensywne godziny esportu z udziałem publiczności!

Spotkaniem otwierającym ćwierćfinały PGL Majora będzie NIP przeciwko FaZe. Każda z tych drużyn zaliczyła jedno potknięcie, a mianowicie NIP uznał wyższość Natus Vincere w spotkaniu BO3, natomiast FaZe poległo na rzecz ENCE w BO1. Mimo to obie drużyny trzymają dosyć stabilną formę, więc liczyć się będą mniejsze szczegóły, by wyłonić zwycięzcę tego meczu.

W drugim spotkaniu zestawienie Spirit vs. FURIA, czyli drużyn które już spotkały się ze sobą w formacie BO1, gdzie zwycięzcą byli zawodnicy z regionu CIS. Podobnie jak w poprzednim zestawieniu, trudno wskazać tutaj, kto jest faworytem. Na pewno FURIA po ostatnim zwycięstwie nad G2 utrzymuje w przekonaniu, że jest w stanie pokonać najmocniejsze drużyny z topki, ale to Spirit prezentowało niemal nieskazitelne wyniki przez cały Major, ulegając G2 w dogrywce.

Harmonogram spotkań:

  • 16:30 – 🇸🇪 NIP vs. 🇪🇺 FaZe (BO3)
  • 20:00 – 🇷🇺 Spirit vs. 🇧🇷 FURIA (BO3)

Transmisje: 🇵🇱 Polski 🇬🇧 Angielski

Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji poświęconej PGL Major Antwerp 2022.