Respawn.pl

Dwa spotkania Team AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

Fani polskiej sceny CS:GO nie mają dzisiaj powodów do narzekań. Zaraz po meczu Sferis PRIDE zagra TEAM AGG, najpierw z LeiSuRe, a następnie z MK.

Wygląda na to, że AGG wychodzi na prostą. W ostatnim czasie zawodnicy grają dużo oficjalnych meczów, jak te z VwS, czy Kinguin. Z drużyną Loorda zremisowali – a więc nadal nie można jasno ocenić, kto jest “drugą siłą” polskiej sceny CS:GO. Kto wie, może dowiemy się tego po ESL Mistrzostwach Polski?

Niemiecka drużyna LeiSuRe w ostatnim czasie zagrała kilka meczów BO3, między innymi z ALTERNATE aTTaX, czy RCTIC. Oba spotkania wygrali 2:1. Dzisiejsze starcie zespołu z polskim AGG odbędzie się w systemie BO3, w ramach kwalifikacji do World Cyber Arena 2016 – turnieju, odbywającego się w Chinach, w którego puli znajduje się 200 000$

Chwilę po zakończeniu spotkania z niemiecką drużyną,  Polacy rozegrają spotkanie z MK(ex-Orbit). Drużyny w tym roku grały przeciw sobie niejednokrotnie i były to bardzo wyrównane starcia – niekiedy obejmujące nawet dogrywkę. Bilans spotkań obu drużyn również jest wyrównany – zarówno jedni, jak i drudzy wygrali po trzy mapy w meczach przeciwko sobie. Na korzyść Mortal Kombat przemawia fakt, że od dłuższego czasu nie przegrali ani jednej mapy w oficjalnych spotkaniach. Kto wie, może Polacy w dzisiejszym meczu BO2 złamią w końcu formację z Bułgarii?

Team AGG vs LeiSuRe – 19:45 (BO3) – obecnie nie wiadomo, czy spotkanie będzie streamowane

Team AGG vs. MK – 21:00 (BO2) STREAM