Respawn.pl

Startują testy do drużyny Pashy. Dwudziestu kandydatów

Autor: Aleksander Kurcoń

Pasha Gaming Camp w tym roku jest równie dużym hitem, jak to miało miejsce zeszłego lata. Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski ponownie chce wyłowić największe talenty i sformować z nich drużynę.

Zainteresowanie PGC w ogóle nie słabnie. W tym roku organizatorzy stworzyli jeszcze lepsze warunki dla obozowiczów, których trzeba liczyć już w setki osób. Na obozach są różne aktywności, a uczestnicy mogą uczyć się od najlepszych specjalistów CS:GO w Polsce. W tym wypadku mowa o Bartoszu “Hyper” Wolnym, Januszu “Snax” Pogorzelskim i Adrianie “imd” Pieperze.

Przygoda z obozem nie dla wszystkich skończy się z ostatnim dniem pobytu. Pasha ogłosił bowiem kwalifikacje do drużyny PGC. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że przeprowadzono pierwsze selekcje i z 315 obozowych graczy wybrano najlepszych 20. Jutro, czyli 4 sierpnia mają rozpocząć się testy do drużyny PGC. Z 20-stki pozostanie więc piątka, która trafi pod skrzydła PGC.

Czytaj także: Co czeka CS:GO na 10 urodziny?

Przy obserwacjach i wyborze najlepszej piątki ma pomagać trzy osoby. To wspomniani imd, Hyper i Snax. Dwóch pierwszych to obecnie trenerzy, z kolei Snax to jeden z najbardziej utytułowanych graczy CS:GO w Polsce. Dla młodych zawodników może być to szansa, by wpaść w oko tak doświadczonej ekipie selekcjonerów. Nawet jeśli komuś nie uda się dostać do drużyny, to może zostać zapamiętany przez wymienioną trójką na przyszłość.

https://twitter.com/paszaBiceps/status/1554773010422398976?s=20&t=of5PcV7WS_9n2MNXbXJ4xw

Na razie nie posiadamy informacji, czy testy będą transmitowane u pashy na kanale lub na kanale PGC.