Respawn.pl

Startuje faza pucharowa BLAST Premier Fall Final!

Autor: Michał Maćkowski

BLAST Premier Fall Final wchodzi w decydujący etap rozgrywek, gdzie z sześciu zespołów, tylko jedne zdobędzie miejsce na światowych finałach. 

BLAST Premier Fall Final wchodzi w decydującą fazę

Fani Counter-Strike 2 nie mogą narzekać na nudę, jeżeli chodzi o profesjonalne rozgrywki. Już dzisiaj startuje faza pucharowa BLAST Premier Fall Final, w której pozostało sześć zespołów rywalizujących  o tylko jedno miejsce na światowych finałach.  Na początek drugiego etapu turnieju, na kibiców czekają starcia ćwierćfinałowe.

FaZe z Filipem “NEO” Kubskim oraz gracze Vitality mają dzisiaj dzień wolny, bowiem jako najlepsze drużyn z grupy, bezpośrednio awansowały do półfinałów. Dlatego też dzisiaj cztery zespoły będą rywalizować w ćwierćfinałach i w pierwszym z nich faworyzowane Cloud9 zmierzy się z Heroic. Rosyjska formacja przegrała wczoraj w meczu finałowym grupy A po zaciętym starciu z FaZe, więc nikogo nie powinno dziwić, że jest faworytem. Heroic bowiem po zmianach w składzie i ciągłej przebudowie zdołało wyeliminować Astralis i awans do półfinału nie będzie łatwy, mimo gry przed własną publicznością. Zwycięzca tego spotkania w półfinale zagra z Vitality.

W drugim ćwierćfinale czeka kibiców pojedynek między Europą a Ameryką. Natus Vincere bez S1mple zdołało wyeliminować Ninjas in Pyjamas i awansować do fazy pucharowej, gdzie zmierzy się z Complexity. Amerykanie natomiast zaskoczyli i na początku rozgrywek pokonali Astralis, ale musieli w finale grupy B uznać wyższość Vitality. Zwycięzca tego ćwierćfinału w półfinale zagra z podopiecznymi Filipa “NEO” Kubskiego.

Harmonogram ćwierćfinałów BLAST Premier Fall Final

  • Heroic vs Cloud9 – 15:30
  • Natus Vincere vs Complexity – 18:30

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!