Respawn.pl

Startuje turniej w CS 1.6 od YFL; W grze między innymi zespoły Xayoo, Nitra czy Izaka!

Autor: Michał Maćkowski
Izak

Już dzisiaj fani Counter-Strike 1.6 oraz wielu polskich streamerów czeka nie lada gratka. Startuje bowiem turniej w CS 1.6 organizowany przez ekipę YFL. 

Na horyzoncie już Counter-Strike 2, ale kultowa wersja 1.6 wciąż ma swoich zagorzałych fanów. Dzisiaj jednak fani polskich streamerów i najpopularniejszego FPS’a na świecie będą mieli okazję obejrzeć turniej od YFL, w którym udział weźmie śmietanka polskiego streamingu.

YFL CS 1.6 Cup – w grze Nitro, Izak czy Xayoo

Łącznie w turnieju Counter-Strike 1.6 zobaczymy aż osiem zespołów złożonych z polskich streamerów. W grze zobaczymy między innymi Sergiusza “Nitro” Górskiego, który wraz ze swoją ekipą o nazwie Watykan rozpoczną dzisiaj rozgrywki. Rywalami zespołu Górskiego będą gracze Kongo, w którym zagrają między innymi Medusa czy Rafonix.

Przeczytaj więcej – Tańsze klucze w CS:GO – powód bardzo oczywisty!

Po pierwszym spotkaniu na serwerze zameldują się drużyny ZIUTY (PAGO, Kasix, Remsua, Miszel, Miniuwa) oraz KRÓLE (Przemek Pro, Qry, qtJanina, Dmg, Pokój Wytrzeźwień).

To jednak dopiero pierwszy dzień zmagań. Już jutro do akcji wkroczą kolejne zespoły, w których zobaczymy między innymi Parisa Platynova, Xayoo, Ewrona czy Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Lista zawodników reprezentujących daną drużynę, może się nieco różnic.

Gdzie oglądać turniej YFL?

Turniej w Counter-Strike 1.6 od YFL nie tylko będzie wyróżniał się obsadą, ale również pulą map, która prezentuje się następująco: de_dust2, de_inferno, de_westwood, de_nuke, de_train, de_aztec, de_mirage. Rozgrywki z tych rozgrywek można oglądać na kanale Twitch YoungMulti.