Respawn.pl

Startuje VALORANT Masters z Ballista i starxo na pokładzie!

Autor: Michał Maćkowski
Ballista

Już dzisiaj fani VALORANTA rozpoczynają święto, bowiem startuje VALORANT Masters, czyli turniej z pulą nagród 150 000$. Polscy kibice mają komu kibicować, bowiem w rozgrywkach udział weźmie w pełni polski zespół Ballista oraz Patryk “starxo” Kopczyński. 

Wczoraj rozlosowano grupy VALORANT Masters i niestety los nie uśmiechnął się do naszych rodaków. Jeżeli jednak chce się zwyciężyć turniej, trzeba pokonać praktycznie każdego. Rozgrywki startują o 17 i co ciekawe zainaugurują go polscy zawodnicy z Ballista, którzy podejmą Heretics.

Ekipa Mateusza “Morfana” Świętochowskiego czeka na start grupowych zmagań twardy orzech do zgryzienia. Polacy w kwalifikacjach pokonali fnatic, jednak teraz przyjdzie im się zmierzyć z Mistrzami Europy, jakimi są zawodnicy Heretics. Reprezentanci hiszpańskiej organizacji wygrali bowiem VALORANT First Strike.

Dzisiaj w akcji zobaczymy również Patryka “starxo” Kopczyńskiego, który wraz ze swoimi kolegami z Acend podejmie Ninjas in Pyjamas. Przed samym rozgrywkami zespół Polaka zdążył jeszcze zmienić barwy i odszedł z Raise Your Edge Gaming. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Harmonogram na dziś

Ballista vs Heretics 17:00 (BO3)
Acend vs Ninjas in Pyjamas 21:00 (BO3)

Wszystkie spotkania z udziałem Polaków możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2.