Respawn.pl

summit1g zagra ze Splyce

Autor: Sergiusz Lelakowski

Bardzo popularny amerykański streamer, Jaryd “summit1g” Lazar zagra z zespołem Splyce w ramach Dreamhack Austin 2016. Na turnieju wystąpią drużyny z Ameryki Północnej i Południowej.

Summit nie zagrzał specjalnie długo w jakimkolwiek składzie. Ostatnio pojawił się na amerykańskich kwalifikacjach do Gfinity CEVO Season 9 z drużyną Ze Pug Gods, przegrywając tam w ćwierćfinałach z Cloud9. Amerykański streamer opowiadał swoim fanom, że kończy z profesjonalym graniem, jednak niedługo będzie można spodziewać się z jego strony pewnej niespodzianki. Tą niespodzianką jest właśnie rola stand-ina w Splyce we wspomnianym turnieju. Biorąc pod uwagę jego popularność na tym kontynencie, jest to całkiem ciekawa wiadomość.

Splyce w amerykańskich kwalifikacjach do CEVO Gfinity Season 9 Finals zajęło satysfakcjonującą pierwszą lokatę, ostatecznie w samym turnieju jednak nie wygrywając ani jednego meczu i odpadając z grupy. Drużynie udało się wcześniej zakwalifikować do MLG Columbus, gdzie na wejściu nie miało łatwo, bowiem musiało się zmierzyć z Fnatic oraz z FaZe Clan.

Summit1g na Dreamhack Austin 2016 zastąpi zawodnika Professor_Chaos.

Biorąc pod uwagę jeszcze jednego stand-ina w postaci freakazoid’a, skład drużyny przedstawiać się będzie następująco.

[flag us]Summit1g[/flag][flag us]freakazoid[/flag][flag ca]DAVEY[/flag][flag us]arya[/flag][flag ca]jasonR[/flag]