Respawn.pl

Super Team w Counter-Strike 2 coraz bliżej? mhL i trzech innych graczy ląduje na ławce rezerwowej Falcons!

Autor: Michał Maćkowski

Super team w Counter-Strike 2 ma swoje pierwsze problemy, ale widać że organizacja nie ma zamiaru zatrzymywać karuzeli transferowej. Falcons przeniosło bowiem czterech zawodników na ławkę rezerwową. 

Super Team w Counter-Strike 2 nadchodzi?

Światową scenę Counter-Strike 2 elektryzują aktualnie zmiany, jakie zachodzą w najlepszych drużynach. To jednak o stopień wyżej chce wkroczyć arabska organizacja Falcons, która stara się zbudować super team, w którym mają grać największe światowe gwiazdy. Wszystko na to wskazuje, że zespół powstanie, bowiem po wielu przeciekach przyszła pora na przeniesienie graczy na ławkę rezerwową.

Falcons poinformowało, że na ławkę rezerwową wędruje aż czterech zawodników,  w tym Polak – Miłosz “mhL” Knasiak, który reprezentował barwy tej organizacji od czerwca tego roku. Oprócz naszego rodaka, ze składem pożegnali się: Laurențiu “lauNX” Țârlea, Nathan “NBK-“Schmitt oraz Alexandre “bodyy” Pianaro. Co ciekawe, w aktywnym składzie pozostał jedynie Mohammad “BOROS” Malhas, który wygląda na to, będzie jednym z członków powstającego super teamu.

NiKo zostaje w G2, więc Super Team bez bośniaka!

Karuzela transferowa na światowej scenie Counter-Strike 2 rozgrzewa społeczność w jesienne dni, bowiem o transferze Nikola “NiKo” Kovača mówiło się w ostatnich tygodniach dość często. Wiemy jednak, że Bośniak zostanie w G2 i pod znakiem zapytania zostaje całkowity kształt nowego super teamu.

Na ten moment nie znamy jeszcze oficjalnie wszystkich nazwisk, jakie będą reprezentować barwy Falcons. Najprawdopodobniej jednak w składzie arabskiej organizacji zobaczymy pozostałego w składzie Borosa, ale także Snappiego, który ma już być dogadany z organizacją. Według najnowszego raportu od 1pv.fr, organizacja zainteresowana jest także snajperem ENCE i kolegą Pawła “dychy” Dychy – Alvaro “⁠SunPayus⁠” Garcia oraz przeniesionego niedawno na ławkę rezerwową Cloud9 – Dmitry “⁠sh1ro⁠” Sokolov. Cały skład ma bowiem zamknąć Emil “Magisk” Reif.

Jeżeli wszystkie plotki się potwierdzą, to nowy skład Falcons będzie wyglądał następująco:

  • Mohammad “BOROS” Malhas
  • Marco “Snappi” Pfeiffer
  • Alvaro “SunPayus” Garcia
  • Dmitriy “sh1ro” Sokolov
  • Emil “Magisk” Reif
  • Danny “zonic” Sørensen (trener)