Respawn.pl

szejn zasila Copenhagen Wolves!

Autor: Krzysztof Sarna

Przed nami kolejna organizacja, która ogłosiła swój skład przed nowym sezonem. Tym razem jednak mówimy o powrocie do Counter-Strike’a. Copenhagen Wolves wraca do rywalizacji wraz z europejskim składem. Na tym nie koniec, bowiem jednym z elementów całej układanki okazał się Hubert “szejn” Światły.

Copenhagen Wolves wraca do CS-a z europejskim składem, na pokładzie m.in. szejn

Organizacja, która liczy już wiele lat, wszak do życia została powołana jeszcze w 2009 roku powróciła na scenę Counter-Strike’a. Warto powiedzieć, że duński podmiot ma na swoim koncie chociażby ćwierćfinał Majora – DreamHacka Winter 2013. Jest to jednak wielki powrót, ponieważ po raz ostatni Copenhagen Wolves pod swoją wodzą miało zawodników w 2016 roku. Z pewnością wielu osobom zdążyła już umknąć nazwa formacji, podczas gdy ta wraca z interesującym składem. Interesującym także dla polskich kibiców, ponieważ na pokładzie znalazł się Polak. 

Poza szejnem tercet stanowić będą gracze ze Skandynawii. Zwłaszcza z Danii, wszak kraj ten ma aż trzech reprezentantów w CW. Za prowadzenie odpowiedzialny będzie Victor “vigg0” Bisgaard. Ponadto ujrzymy także Sebastiana “Basso” Aagaarda oraz Nicolaja “mupzG” Djurhusa. Nie zabraknie też szwedzkiego akcentu w postaci Leo “Svedjeheda” Svedjeheda, który dotąd tworzył międzynarodowy skład w AGO Esports. 

ZOBACZ TAKŻE: b0RUP kompletuje Sashi! HUNDEN i niko znów razem

W latach 2010-2016 Copenhagen Wolves była jedną z najbardziej znanych duńskich organizacji w Counter-Strike’u. Później jednak zmuszona była do zawieszenia działalności. Jej barwy reprezentowały jednak niektóre z dzisiejszych gwiazd światowego formatu jak chociażby: Peter “dupreeh” Rasmussen, Nicolai “device” Reedtz, Finn “karrigan” Andersen, czy Casper “cadiaN” Møller. 

Wedle artykułu opublikowanego na łamach dust2.us za wskrzeszeniem CPH Wolves stoi 23-letni amerykański przedsiębiorca, Jared “Outback” Habib, który jest jedyną personą stojącą i obejmującą stery za projektem. 

Skład Copenhagen Wolves prezentuje się następująco:

  • Hubert “⁠szejn⁠” Światły
  • Sebastian “⁠Basso⁠” Aagaard
  • Victor “⁠vigg0⁠” Bisgaard
  • Nicolaj “⁠mupzG⁠” Djurhus
  • Leo “⁠Svedjehed⁠” Svedjehed