Respawn.pl

Takich zmian w Counter-Strike 2 nikt się nie spodziewa! Samochody, kamuflaż i skiny do Zeusa przedstawione w filmiku od ESL!

Autor: Michał Maćkowski
ESL Counter-Strike 2

Do premiery Counter-Strike 2 coraz mniej czasu, a społeczność wciąż wyczekuje kolejne ruchy od Valve. To jednak przed producentem gry, innowacje, jakie powinny znaleźć się w grze przedstawiło ESL. Nie ma co ukrywać, organizator turniejów popisał się kreatywnością.

Counter-Strike 2 to kolejna odsłona kultowego FPS, na którą czekają miliony graczy. W najnowszej odsłonie CS’a doczekamy się wielu usprawnień, o które prosiła społeczność, ale także zdecydowanie większe możliwości otrzyma samo Valve, ze względu na przeniesienie gry na silnik Source 2. To jednak od pewnego czasu producent siedzi w ukryciu i nie informuje o nowych zmianach w CS 2. Na ciekawszy ruch zdecydowało się ESL, które przedstawiło w filmie Counter-Strike 2 Innowacje , jakie mogłyby pojawić się w grze.

Counter-Strike 2 i kosmiczne pomysły od ESL

25 maja na oficjalnym kanale ESL Counter-Strike na Youtube pojawił się prawie dwuminutowy filmik, w którym przedstawione są innowacje, jakie teoretycznie mogłyby pojawić się w nowej odsłonie gry. To jednak ESL zrobiło sobie żart i nazwało film Counter-Strike 2: Innowacje, gdzie przedstawiło zmiany, jakie miałyby pojawić się w grze.

Trzeba przyznać, że ESL popisało się kreatywnością i przedstawiło fikcyjne innowacje, jakie miałyby pojawić się w CS 2. Tak o to jednym z pomysłów jest,  aby osoby, które chowałyby broń na kolejną rundę, miałyby nad sobą gwiazdki jak z serii gier Grand Theft Auto. Im więcej gwiazdek, tym więcej pieniędzy by z nich wypadało.

Przeczytaj więcej – W Counter-Strike 2 można oglądać materiały wideo i transmisje!

Zeus największą kontrą na granat dymny

ESL przedstawiło także pomysły na zeusa. Po pierwsze do gry miałyby zostać dodane skiny do niego, który co ciekawe, otrzymałby również nową funkcję. Trafieniem paralizatorem w granat dymny powodowałoby powstawanie zabójczego dymu, ze względu na przeniesioną wiązkę energii elektrycznej.  Trzeba przyznać, że ten pomysł jest naprawdę kosmiczny, a jego wprowadzenie mogłoby spowodować, że zeus faktycznie stałby się użyteczny.

To jednak nie koniec dziwnych pomysłów do Counter-Strike 2

Jeżeli myślicie, że to koniec dziwnych pomysłów, to jesteście w błędzie. ESL na filmiku przedstawiło także możliwość rozwalenia otoczenia, w tym ścian, wprowadzenie pojazdów do gry czy uwaga kamuflaż, który uruchamiałby się podczas stania przez dłuższy czas w jednym miejscu.