Respawn.pl

TaZ: 9INE wygląda jak Virtus.pro z 2018 roku

Autor: Michał Maćkowski

Grupa D w ramach ESL Pro League za nami. Niestety 9INE nie popisało się w rozgrywkach, przegrywając wszystkie spotkania. Poczynania polskiej formacji komentowała na bieżąco polska legenda- Wiktor “TaZ” Wojtas. 

9INE to Virtus.pro z 2018 roku? Tak uważa TaZ

Nie trzeba nikomu mówić, że 9INE zawiodło na kolejnym dużym turnieju, jednak nadzieje wśród polskich kibiców wciąż są bardzo duże. Na w pełni polską formację grającą systematycznie na najważniejszych turniejach musieliśmy czekać bardzo długo, więc i nadzieje wśród kibiców nadal są.

Wiktor “TaZ” Wojtas, legenda CS:GO na bieżąco śledzi poczynania 9INE, najlepszej aktualnie polskiej formacji. Były gracz między innymi Virtus.pro po porażce dziewiątek z Eternal Fire postanowił w swoich mediach społecznościowych dodać dłuższy wpis poświęcony polskiej drużynie. W nim przeczytać możemy bardzo ciekawego porównanie, w którym aktualne 9INE zestawiane jest wraz z Virtus.pro z 2018 roku. Jak argumentuje to Wiktor, w 9INE jest wiele cech, jakie były za czasów Virtus.pro 2018 roku.

Wiktor w swoim wpisie dodał także, że większość graczy polskiej formacji jest niczym gąbka, która jak otrzyma odrobinę energii to zabłyśnie. Faktycznie coś może być na rzeczy, bowiem często podczas spotkań polskie formacji, kiedy coś nie wychodzi, ciężko było widzieć energię i nawet malutkie uśmiechy na twarzy graczy.

To jest moment, aby 9INE trochę podbudować, a nie opluwać

Polacy w drabince ostatniej szansy także niestety zawiedli, przegrywając z chińskim Lynn Vision. Po tym spotkaniu Wiktor także  postanowił wesprzeć zawodników, którzy nie tylko narażeni są na hejt, ale potrzebują wsparcia każdego kibica, aby na kolejnych turniejach pokazać się z lepszej strony. TaZ zaapelował do kibiców o kulturę i niewylewanie hejtu na zawodników, a podbudowanie ich przed następnymi rozgrywkami!