Respawn.pl

TaZ przechodzi na emeryturę!

Autor: Michał Maćkowski
TaZ

Wiktor “TaZ” Wojtas zaskoczył fanów na całym świecie! Polski zawodnik ogłosił, że przechodzi na esportową emeryturę.

Takiej wiadomości w piątek, przed weekendem mało kto się spodziewał. Wiktor “TaZ” Wojtas dwa dni po ogłoszeniu zamknięcia Honoris ogłosił zakończenie także swojej kariery esportowej.

TaZ przechodzi na emeryturę 

Takiej wiadomości mało kto się spodziewał właśnie teraz, jednak kolejna legenda polskiego Counter-Strike i najlepszego w historii polskiego składu przechodzi na emeryturę. Oficjalnie Wiktor “TaZ” Wojtas za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że kończy z profesjonalnym graniem.

Wiktor w swoim krótki poście na mediach społecznościowych dodał także zdjęcie na tle zdobytych pucharów i nagród. Nie można inaczej określić byłego gracza między innymi Virtus.pro niż jako legendę i prekursora rozwoju CS’a w Polsce.

Kończy się pewna epoka

Ciężko wymienić wszystkie osiągnięcia Wiktora “TaZa” Wojtasa i zespoły w jakich grał. Jednak wielu fanów zapamięta Wiktora z gry między innymi w Virtus.pro, gdzie nie tylko zdobył najwięcej osiągnięć, ale także, że to właśnie z powodu tego zespołu esport, a szczególne CS:GO w Polsce stał się jeszcze bardziej popularny.

Polska społeczność Counter-Strike myślała, że doświadczony zawodnik będzie próbował swoich sił jeszcze w najnowszej wersji gry. Teraz wiemy, że tak nie będzie. Nie ma słów, które określiłyby osiągnięcia Wiktora we wszystkich odsłonach CS’a, jednak jako redakcja Respawn.pl, chcielibyśmy podziękować legendzie za wszystkie dostarczane emocje, te pozytywne jak i negatywne. Dziękujemy legendo!