Respawn.pl

Team AGG pokonuje LDLC

Autor: Sergiusz Lelakowski

Team AGG wygrywa z LDLC i zdobywa kolejne punkty w europejskiej dywizji Razer Rising Stars. 

Polacy w procesie wyboru map odrzucili Mirage oraz Dusta a ich wybór padł na Traina. LDLC pozbyło się Nuka i Cache a wybrało Overpassa i to własnie od tej mapy rozpoczął się ten pojedynek. Team AGG po przegranej nożówce trafiło do drużyny terrorystów. Dzięki rewelacyjnej pistoletówce w wykonaniu “Furlana” polska drużyna objęła prowadzenie i wygrała 2 kolejne rundy. LDLC po pierwszych pełnych zakupach przełamało swoich przeciwników i mimo, że udało im się na chwilę objąć prowadzenie to ostatecznie połówka zakończyła się wynikiem 7 do 8 dla Team AGG.

Po zmianie stron LDLC złapało wiatr w żagle i doprowadziło do wyniku 15:13 na swoją korzyść. Francuzi potrzebowali zaledwie 1 rundy by zgarnąć pierwszą mapę ale ich plany w 29 rundzie pokrzyżował “Gruby” który ugrał clutcha 2 vs 1. 30 runda wpadła na konto Team AGG i zobaczyliśmy dogrywkę w której minimalnie lepsza okazała się polska drużyna.

Na wybranym przez naszych rodaków Trainie zobaczyliśmy już zupełnie inny, mniej wyrównany pojedynek. Polacy całkowicie zdominowali swoich francuskich przeciwników i rozgromili ich 16 do 2!

Team AGG dzięki temu zwycięstwu objęło prowadzenie w grupie ale trzeba pamiętać, że to dopiero 2 kolejka tych rozgrywek.