Respawn.pl

Team AGG zmierzy się z LGR

Autor: Sergiusz Lelakowski

Rozpoczynają się rozgrywki grupy C w ramach Global Grand Masters, turnieju online, w którego puli znajduje się aż 20 000 $. W ramach fazy grupowej AGG zagra z LGR o pierwsze punkty.

W ostatnim czasie fani Team AGG mają powody do radości. Zespół gra teraz dużo oficjalnych spotkań – w ciągu ostatnich siedmiu dni byliśmy świadkami chociażby remisu z Team Kinguin czy wygraną z EURONICS, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinałów turnieju online xFunction Masters.

Ostatni raz LGR z Team AGG spotkało się w maju, jeszcze jako RCTIC i zwyciężyli wtedy 2:1. Jako LGR Finowie przegrali ostatnie spotkanie z Epsilon 1:2, za to wygrali z Secret Fe i bliżej nieznaną drużyną BX3. Oba starcia zakończyły się wynikiem 2:0 w mapach.

Wspomniane drużyny znajdują się w grupie C turnieju Global Grand Masters, obok PENTA Sports oraz Team Secret. Zaraz po zakończeniu fazy grupowej rozpocznie się faza playoff. Osiem najlepszych drużyn z czterech grup awansuje do ćwierćfinałów, by walczyć dalej o Wielki Finał i pulę sięgającą 20 000 $.

Spotkanie startuje o godzinie 19:00. Będzie to BO1, a mecz obejrzycie klikając w poniższy link.

Team AGG vs LGR – BO1 STREAM