Respawn.pl

Team Kinguin powalczy z ALTERNATE aTTaX

Autor: Sergiusz Lelakowski

Szykuje się kolejny pojedynek ekipy z Team Kinguin przeciwko ALTERNATE aTTaX. Miejmy nadzieję, że zakończy się przynajmniej tak dobrze jak poprzednie spotkania obu drużyn.

A to dlatego, że w ostatnim czasie obie formacje grały ze sobą niejednokrotnie. W większości przypadków to Polacy, jeszcze występujący pod nazwą Dobry&Gaming wychodzili zwycięsko z tego spotkania. Jak będzie tym razem?

Popatrzmy na statystyki. Ostatnie dwa starcia BO3 Kinguin vs. ALTERNATE aTTaX zakończyły się dla “naszych” pozytywnie. Wyniki 2:1 i 2:0 w mapach dobrze wróżą kolejny tak dobry rezultat dzisiejszego meczu. Szczególnie, że na mapie Train podopieczni Loorda zmiażdżyli swoich rywali 16:1! To świetny wynik, chociaż nie pierwszy tak dobry w ich karierze. W meczu z GODSENT podczas Starladder i-LEAGUE Invitational byliśmy świadkami podobnego, tak znakomitego show zakończonego identycznym rezultatem.

Nie można jednak ignorować sukcesów rywali faworytów dzisiejszego meczu. ALTERNATE aTTaX w ostatnim czasie zwyciężyło 2:0 z PENTA Sports. Do tego 2 razy pokonali inny polski team, AGG, kończąc starcie z identycznym wynikiem. Nie są to pod żadnym względem drużyny złe, a Ci pierwsi w ostatnim czasie pokonali Virtus.pro – co prawda w rozgrywkach online, w czasie których “nasi” nie kryją, że czują się niekomfortowo, ale jednak.

Należy też wspomnieć, że o godzinie 18:00 odbędzie się przełożony na dziś mecz Team AGG vs. Orbit. Więcej o obu drużynach przeczytacie we wczorajszym newsie.

Czas pokaże, jak będzie wyglądał ostateczny wynik dzisiejszego spotkania Szpera i spółki. Na pewno warto śledzić go samemu, co umożliwiają nam organizatorzy BlasterX INETKOX League Season 1 na swoim streamie. 

Start o godzinie 21:00. Życzymy powodzenia drużynie Team Kinguin!