Respawn.pl

Team Liquid sięgnie po gwiazdę FaZe Clanu!

Autor: Maks Bartosik

Takiego raportu nikt się nie spodziewał! Według Dust2.us, Team Liquid zamierza wykupić jedną z gwiazd FaZe!

Dopiero co zakończył się wielki finał IEM Sydney 2023, w którym podopieczni NEO z FaZe sięgnęli po końcowy triumf, a już okazuje się, że mógł to być ich ostatni turniej w obecnym składzie. Według jednego z raportów jedna z gwiazd europejskiej formacji znalazła się na celowniku najmocniejszej amerykańskiej drużyny – Team Liquid.

Mowa o Russelu “Twistzz” Van Dulkenie, który reprezentuje barwy FaZe od 2019 roku. Dla Kanadyjczyka transfer do Liquid byłby powrotem do amerykańskiej organizacji, którą opuścił właśnie gdy dołączał do europejskiego superteamu. Jak możemy przeczytać w raporcie autorstwa Dust2.us, Twistzz ma być główną twarzą nowo budowanej piątki, w której oprócz niego mają znaleźć się także inne ciekawe nazwiska.

Liquid wymieni aż trzech graczy?!

Oprócz Kanadyjczyka Liquid zamierza także sięgnąć po Cadiana, który niedawno opuścił pokład Heroic i dalej nie wyjaśniła się jego przyszłość. Amerykańska organizacja w planach ma także powrót do dawnych czasów gdy w swoim składzie miała reprezentanta Brazylii – tym razem ma to być ich aż dwóch. Mówi się o Felipe “skullz” Medeirosie, a dołączyć do niego ma Wilton “zews” Prado, który będzie trenerem nowego składu Team Liquid.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to z Liquid pożegnają się Osee, Patsi oraz Daps.

Niepotwierdzony skład Team Liquid prezentuje się następująco:

  • Canada Keith “NAF” Markovic

  • LV Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis

  • Denmark Casper “cadiaN” Møller

  • Brazil Felipe “skullz” Medeiros

  • Canada Russel “Twistzz” Van Dulken

  • Brazil Wilton “zews” Prado (trener)