Respawn.pl

Thomas wraca do Into the Breach, rallen zagra na RMR!

Autor: Krzysztof Sarna
Thomas

Counter-Strike’owa szufla przynosi również powroty! Do składu powrócił Thomas “Tomas” Utting, który powraca po półrocznej przerwie spędzonej na ławce rezerwowych. Tym samym organizacja wystąpi na turnieju RMR przed PGL Majorem. 

Kolejny rozdział, czyli Thomas wraca do ItB

Przygoda Brytyjczyka oraz Into the Breach wcale do nowych nie należy. W przeszłości 25-latek związany był ze swoją rodzimą organizacją od marca do czerwca 2022 roku. Wówczas był zmiennikiem. Pełen angaż natomiast nastąpił nieco później, bo 2 lutego bieżącego roku. Wówczas Utting reprezentował barwy ItB do 31 sierpnia trwającego roku. Dotarł on wówczas m.in. do ćwierćfinału BLAST.tv Majora w Paryżu, gdzie wraz ze swoimi kolegami musiał uznać wyższość Teamu Vitality. Co by jednak nie mówić, było to dość spore osiągnięcie jak na tamten zespół. 

O Thomasie w ostatnim okresie mogliśmy słyszeć nieco mniej, o ile w ogóle mogliśmy coś usłyszeć. To za sprawą tego, że od ostatniego dnia sierpnia gracz z Wielkiej Brytanii przesiadywał na ławce rezerwowych. Zasadniczo zawodnik sam zdecydował o swoim odejściu od aktywnego składu, motywując swoją decyzję koncentracją na sobie i odzyskaniem indywidualnej formy. Wydaje się zatem, że pół roku wystarczyło Brytyjczykowi, by w końcu powrócić i dać o sobie znać szerszej publiczności. 

CZYTAJ TAKŻE: Debiut ENCE w polskim rankingu HLTV! Mnóstwo awansów polskich ekip, Vitality liderem

Dzięki powrotowi Thomasa Into the Breach zachowało trzon zespołu, który występował podczas Majora w Paryżu. Tym samym ItB zagra na europejskim turnieju RMR, który odbędzie się w Bukareszcie, w dniach 14-24 lutego. To zatem sprawia, że kolejny Polak zawalczy o występ na PGL Majorze w Kopenhadze, a mowa tu o Karolu “rallenie” Rodowiczu. 

Skład Into the Breach prezentuje się następująco:

  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Joey “CRUC1AL” Steusel
  • Aurimas “Bymas” Pipiras
  • Kévin “⁠misutaaa⁠” Rabier
  • Thomas “Thomas” Utting
  • Gustavo “Juve” Alexandre – trener